„Penki kontinentai“ tęsia išskirtinę partnerystę su „Microsoft“

Publikuota: 2013 m. vasario 18 d. pirmadienis

IT bendrovė „Penki kontinentai“, daugiau nei 20 metų dirbanti Lietuvos ir užsienio šalių informacinių technologijų, intelektinės programinės įrangos kūrimo srityse bei bendradarbiaujanti su tokiomis lyderiaujančiomis kompanijomis kaip „Motorola“, „Unisys“, „Cisco“, tęsia partnerystę su pasauline IT milžine „Microsoft“.

Jau daugiau nei dešimtmetį kompanija „Microsoft“ kasmet suteikia „Penkiems kontinentams“ auksinio sertifikuoto partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner). Jis įrodo Lietuvos įmonės produkcijos kokybę ir inovatyvumą, didelį bendrovėje dirbančių „Microsoft“ sertifikuotų specialistų skaičių, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, dalyvavimą įvairiuose „Microsoft“ organizuojamuose renginiuose. Anot „Microsoft Lietuva“ generalinio direktoriaus Kristijono Kaikario, šį statusą „Microsoft“ skiria tik patikimiausiems ir išskirtine kompetencija pasižymintiems savo partneriams.

„Penkiems kontinentams“ kasmet suteikiamas auksinio partnerio statusas – tai aukščiausias įmonės kompetencijos liudijimas ir išskirtinio patikimumo įrodymas. Jis atspindi darbuotojų turimas žinias ir patirtį, taip pat visos įmonės pasirengimą diegti sudėtingiausius projektus“, – sako K. Kaikaris.

„Penkiems kontinentams“ gauti tokį įvertinimą padėjo 21 darbuotojo komanda, prisidėjusi siekiant kompetencijų keturiose kategorijose:

  • Gold OEM (patvirtina lyderystę projektavimo, gamybos, techninės įrangos sprendimų tiekimo srityse);
  • Gold Devices and Deployment (leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas);
  • Gold Application Development (įrodo patirtį kuriant inovatyvias programas naudojantis „Microsoft“ technologijas, įskaitant „Windows Server“, „Windows 8“, „Windows Azure“ ir kt.);
  • Gold Management and Virtualization (užtikrina kompetentingus projektavimo, tiekimo ir vizualizacijos sprendimus, garantuoja klientams patikimą ir ekonomiškai efektyvią technologijų platformą, padeda tobulinti duomenų apdorojimo operacijas, mažinti išlaidas).

Reguliariai atnaujinamas „Microsoft“ auksinio partnerio vardas – tai ne tik įmonės įvertinimas, parodantis išskirtinius jos sugebėjimus teikti aukščiausios kokybės paslaugas, produktus ir sprendimus, bet ir garantija bendrovės klientams, kad jie gaus ilgalaikius, efektyvius informacinių technologijų produktus, kurie įgalins priimti optimalius, vertę didinančius veiklos sprendimus.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »