„Penki kontinentai“ tęsia išskirtinę partnerystę su „Microsoft“

Publikuota: 2013 m. vasario 18 d. pirmadienis

IT bendrovė „Penki kontinentai“, daugiau nei 20 metų dirbanti Lietuvos ir užsienio šalių informacinių technologijų, intelektinės programinės įrangos kūrimo srityse bei bendradarbiaujanti su tokiomis lyderiaujančiomis kompanijomis kaip „Motorola“, „Unisys“, „Cisco“, tęsia partnerystę su pasauline IT milžine „Microsoft“.

Jau daugiau nei dešimtmetį kompanija „Microsoft“ kasmet suteikia „Penkiems kontinentams“ auksinio sertifikuoto partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner). Jis įrodo Lietuvos įmonės produkcijos kokybę ir inovatyvumą, didelį bendrovėje dirbančių „Microsoft“ sertifikuotų specialistų skaičių, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, dalyvavimą įvairiuose „Microsoft“ organizuojamuose renginiuose. Anot „Microsoft Lietuva“ generalinio direktoriaus Kristijono Kaikario, šį statusą „Microsoft“ skiria tik patikimiausiems ir išskirtine kompetencija pasižymintiems savo partneriams.

„Penkiems kontinentams“ kasmet suteikiamas auksinio partnerio statusas – tai aukščiausias įmonės kompetencijos liudijimas ir išskirtinio patikimumo įrodymas. Jis atspindi darbuotojų turimas žinias ir patirtį, taip pat visos įmonės pasirengimą diegti sudėtingiausius projektus“, – sako K. Kaikaris.

„Penkiems kontinentams“ gauti tokį įvertinimą padėjo 21 darbuotojo komanda, prisidėjusi siekiant kompetencijų keturiose kategorijose:

  • Gold OEM (patvirtina lyderystę projektavimo, gamybos, techninės įrangos sprendimų tiekimo srityse);
  • Gold Devices and Deployment (leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas);
  • Gold Application Development (įrodo patirtį kuriant inovatyvias programas naudojantis „Microsoft“ technologijas, įskaitant „Windows Server“, „Windows 8“, „Windows Azure“ ir kt.);
  • Gold Management and Virtualization (užtikrina kompetentingus projektavimo, tiekimo ir vizualizacijos sprendimus, garantuoja klientams patikimą ir ekonomiškai efektyvią technologijų platformą, padeda tobulinti duomenų apdorojimo operacijas, mažinti išlaidas).

Reguliariai atnaujinamas „Microsoft“ auksinio partnerio vardas – tai ne tik įmonės įvertinimas, parodantis išskirtinius jos sugebėjimus teikti aukščiausios kokybės paslaugas, produktus ir sprendimus, bet ir garantija bendrovės klientams, kad jie gaus ilgalaikius, efektyvius informacinių technologijų produktus, kurie įgalins priimti optimalius, vertę didinančius veiklos sprendimus.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Užsakomųjų IT paslaugų privalumai ir trūkumai

Užsakovai skirtingai supranta, kas yra užsakomosios paslaugos ir kuo jos skiriasi nuo įprastinės techninės pagalbos, nes abiem atvejais įmonė perduoda tam tikrus verslo procesus trečiajai šaliai. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Techninės priežiūros departamento vadovas Andrius Kiaunė pastebi, kad techninė pagalba paprastai būna vienkartinė arba periodinė. skaityti »

Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį). skaityti »

Kas ta veidų aptikimo funkcija ir kaip ji gali padėti bankams apsaugoti bankomatus

Veidų aptikimas (angl. Face Detection) – tai biometrijos technologijų pagrindu veikianti funkcija, padedanti nustatyti, ar prieš vaizdo kamerą stovi gyvas žmogus. Ši funkcija įdiegta į BS/2 sukurtą bankinės įrangos vaizdo stebėsenos ir apsaugos sprendimą „ATMeye.iQ“. skaityti »

„Intersect 2019“. Bankininkystės sektoriaus patirtis ir ateities vizija

Nepaisant spartaus pasaulinio skaitmenizavimo proceso, bankų skyriai artimiausiu metu neišnyks. Finansų įstaigos supranta, kad atsisakydamos realių klientų aptarnavimo centrų, prarastų artimą ryšį su klientais ir jų pasitikėjimą. Tokią nuomonę išsakė „Diebold Nixdorf“ prezidentas Gerrard Schmid, atidarydamas trijų dienų konferenciją „Intersect 2019“, vykusią Las Vegase (JAV). Renginyje dalyvavo ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atstovai. skaityti »

Nauja „ProfIT“ interneto svetainė – daugiau galimybių verslui

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų „ProfIT“, savo verslo partneriams pristato atnaujintą jo interneto svetainę. skaityti »

Ateities prekyba. „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas

Naujausios mažmeninės prekybos tendencijos ir pokyčiai buvo pagrindinės temos, svarstytos pasaulinio bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų gamintojo „Diebold Nixdorf“ partnerių iš Rytų Europos suvažiavime. skaityti »

Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi spartųjį šviesolaidinį internetą ir IPTV

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, abonentų, kurie naudojasi interneto prieigos paslaugomis, teikiamomis šviesolaidinėmis linijomis, skaičius nuolat auga. skaityti »

Naujos „Payments.iQ“ galimybės mokėjimo operacijoms stebėti

BS/2 išleido atnaujintą programinio sprendimo „Payments.iQ“ versiją, kuri iš esmės keičia požiūrį į skirtingų naudotojų grupių darbo organizavimą. skaityti »

12-ika Lietuvos regioninių gydymo įstaigų patikėjo virtualių serverių priežiūrą „ProfIT“

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis „ProfIT“ – užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų – pasirašė jungtinę informacinių sistemų infrastruktūros priežiūros paslaugų sutartį su 12-a Lietuvos regioninių gydymo įstaigų. skaityti »

Bankomatų apsauga: kaip panaudoti visas vaizdo stebėsenos sistemos galimybes

2019 m. Europos saugių mokėjimo operacijų asociacija (angl. European Association for Secure Transactions) paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad per pastaruosius metus bankomatų fizinių atakų skaičius Europoje išaugo 27 proc. (nuo 3 584 iki 4 549 incidentų), o tokiu būdu pavogtų pinigų skaičius – 16 proc. (nuo 31 iki 36 mln. eurų). skaityti »