„Penkių kontinentų“ akademija – puiki galimybė kiekvienam vaikui

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 23 d. antradienis

Kas pasakė, kad akademijoje gali studijuoti tik baigusieji vidurinę? Tik ne „Penkiuose kontinentuose“! Įmonės Mokymo centro darbuotojai parengė naudingą bei smagią programą ir kviečia į akademiją net antrokus.

Ar žinote, kad net 64 proc. internetu besinaudojančių vaikų bent kartą per dieną prisijungia prie interneto (TNS tyrimų duomenys). Vaikų veikla internete yra daugiausia pramoginio pobūdžio – beveik pusė (49 proc.) apklaustų vaikų internautų kasdien žaidžia žaidimus.

Rūpindamasis turiningu vaikų laisvalaikiu bei norėdamas paskatinti juos prasmingai leisti laiką prie kompiuterio, „Penkių kontinentų“ Mokymo centras parengė patrauklių mokymų vaikams ir jaunimui kursą – „Penkių kontinentų“ akademiją.

Akademijoje 8–12 m. vaikų lauks kūrybinės pamokos, kurių metu jaunieji smalsuoliai įgis įgūdžių naudotis „MS Word“, „MS Excel“, „MS PowerPoint“, „MS Publisher“, „Paint“ programomis, sužinos, kas slepiasi kompiuterio viduje, kaip saugiai naudotis internetu. Vaikai tobulins bendravimo įgūdžius, mokysis atpažinti kūno kalbą, užmegzti kontaktą su auditorija, kalbėti prieš kamerą, reikšti mintis raštu bei kitomis kūrybinėmis formomis, kurti sienlaikraščius, iš arčiau susipažins su informacinių technologijų pasauliu ir, svarbiausia – supras laiko leidimo prie kompiuterio alternatyvas, išmoks kūrybiškai rengti namų darbus. Mokymų metu su vaikais dirbs 3–4 specialistai.

Vyresniems (13–17 m.) jaunuoliams bus pasiūlyta modulinė programa. Pirmąjį semestrą, kuris truks iki žiemos atostogų, jaunuoliai rinksis iš šių temų: „Tinklalapių kūrimas“, „Turinio valdymo sistemos“, „Efektyvus darbas naudojantis „Office“ programomis“, „Vaizdo filmukų kūrimas“. Sėkmingai įveikę pirmąjį semestrą, jaunuoliai gilinsis į grafinio dizaino subtilybes, įvaldys „InDesign“, „Adobe Photoshop“ ir „Flash“ programas. Jaunuoliai susikurs funkcionalų interneto puslapį, pagerins savo IT įgūdžius, tobulins bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius, susipažins su „Penkių kontinentų“ įmonių grupių veikla ir paslaugomis, lankysis TV studijoje, kurioje ne tik tobulės, bet ir smagiai leis laiką.

Mokymo centro vadovė Vilma Gabrieliūtė pakalbino dviejų vaikų mamą Romualdą.

Kiek laiko per savaitę praleidžiate su savo vaikais? Ką jie veikia tuo metu, kai esate užsiėmusi?

Kadangi abu su vyru dirbame iki šeštos valandos vakaro, o dar namų ruoša ir kiti reikalai, tad vaikams daugiau dėmesio skiriame tik savaitgaliais. Nesinori, kad jie vakarus leistų žaisdami internetinius žaidimus ar sėdėdami prie televizoriaus. Todėl ir atkreipiau dėmesį į „Penkių kontinentų“ akademiją, nes čia kursai trunka du su puse mėnesio, o tai puiki galimybė kiekvienam tėvui žinoti, kad jų vaikas laiką leidžia prasmingai.

Ko tikitės iš šios akademijos?

Tikiuosi, kad sūnus išmoks naudotis kompiuterinėmis programomis ir atras idėjų, kaip galima įdomiai praleisti laiką prie kompiuterio. Manau, jam bus įdomu ir sienlaikraščius kurti, ir pabandyti sumontuoti savo pirmąjį filmuką. Aš asmeniškai dar norėčiau, kad vaikas išmoktų sumaniai atlikti namų darbus, rengti įvairius pristatymus, piešti naudodamasis grafinėmis programomis.

Puiku! Vaikams skirta akademija tikrai padės įvaldyti programas, kurios ir skatina kūrybiškumą, ir lavina IT įgūdžius. Lauksime Jūsų palydint sūnų į rugsėjo 20 dieną prasidėsiančius mokymus.

Mokymo centras įsikūręs patogioje vietoje, tad sūnus tiesiai po pamokų pats galės nuvažiuoti į mokymus, o paskui saugiai grįžti namo.

Mokymo centro vadovė V. Gabrieliūtė džiaugiasi galėdama pasiūlyti vaikams ne tik jaukią ir patrauklią aplinką, bet ir nemažą būrį dėstytojų, kurie nekantrauja savo žinias ir įgūdžius perduoti jauniesiems smalsuoliams.

Registruotis į „Penkių kontinentų“ akademiją kviečiame jau dabar el. paštu mokymai@penki.lt arba tel. (8 5)  266 4520.

Detalesnė informacija: programos, kainos, kursų laikas >>>

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »