„Penkių kontinentų“ interneto kavinė „Despina“ kviečia į netradicinio meno parodą

Publikuota: 2010 m. kovo 17 d. trečiadienis
Kaziuko mugė 2007

UAB „Penki kontinentai“ interneto kavinėje „Despina“ (Kalvarijų g. 143, Vilnius) atidaryta VšĮ „Vilties Akimirka“ globotinių dailės ir keramikos darbų paroda. Joje eksponuojama keramika, lipdiniai, karpiniai, lankstiniai, proginiai atvirukai, dekoratyviniai vokai, kuriuos su meile, šiluma ir begaliniu atsidavimu sukūrė Dienos globos paslaugų centrą lankantys neįgalieji, padedami socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų.

 

Anot „Vilties Akimirkos“ Dienos užimtumo centro programos vadovės Vilmos Žemaitienės, neįgaliems vaikams labai svarbu žinoti, kad visuomenė juos priima ir vertina. Nors kiekvienas darbelis visada yra atliekamas labai kruopščiai ir atidžiai, centro lankytojai, sužinoję, kad jų darbais susidomėjo įmonės darbuotojai ir netgi nori surengti viešą parodą, ypatingai nudžiugo. Tai privertė juos dar labiau pasitempti ir darbus atlikti iki galo.

 

Malonu paminėti, kad „Vilties Akimirką“ su mūsų įmone sieja kaimyniški ryšiai – neįgaliųjų dienos užimtumo centras įsikūręs šalia „Penkių kontinentų“ įmonių grupės.

 

Ryškios spalvos, netikėti, originalūs sprendimai bei medžiagos, įdomi technika bei kruopštumas žavi parodos lankytoją ir atveria langą į kitokį meno bei kūrybos pasaulį.

 

 

Nuspalvinta plunksna, dekoruotas gipsas, stiklo šukė, popieriaus skiautė, siūlų kamuoliukas, medicininis tvarstis virsta originalia kūryba, kuri gimsta matančio ir jaučiančio pasaulį kitaip rankose.

 

Žirmūnų gimnazijos gimnazistė Dovilė, aplankiusi parodą, teigia, kad ypač smagu pamatyti netipiškas parodas netradicinėse vietose. Tai priverčia netikėtai stabtelėti ir maloniai nustebti. Užbėgusi trumpam prisėsti prie kompiuterio, ji išėjo nešina spalvingu moliniu dubenėliu – sako, pravers kanceliarinėms smulkmenoms suberti, kurios dažnai netvarkingai išsimėčiusios ant rašomojo stalo.

 

Pavasarį pats laikas atnaujinti savo būstą, papuošti aplinką arba tiesiog nudžiuginti save arba artimą žmogų malonia dovanėle. Tad maloniai kviečiame užsukti į „Despiną“, kur ne tik apžiūrėsite parodą (ji veiks iki šv. Velykų), bet taip pat paskaitysite knygų, periodikos, panaršysite internete. Paslaugūs kavinės administratoriai lankytojus pavaišins kvapnia arbata ar kava.

 

  

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »