„Security Day 2012“ – IT saugumo aktualijos ir naujovės iš profesionalų lūpų

Publikuota: 2012 m. spalio 23 d. antradienis

Š. m. spalio 23 d. viešbučio „Le Méridien Vilnius“ konferencijų centre vyksta dvyliktoji informacinių technologijų saugos konferencija „Security Day 2012“. Šį kasmetį renginį organizuoja duomenų perdavimo ir IT saugumo sprendimų bendrovė „Santa Monica Networks“. Tai vienintelė tokio pobūdžio konferencija Baltijos šalyse, skirta tinklų infrastruktūros ir duomenų perdavimo saugumui. Planuojama, kad į konferenciją atvyks per 150 dalyvių – IT politiką formuojančių įmonių ir specialistų.

Konferencijoje pranešimus skaito bei naujausius savo produktus ir paslaugas pristato pasaulyje pripažintų kompanijų „Cisco Systems“, „Check Point Software Technologies“, „F5 Networks“, „Juniper Networks“, „NetApp“, „Palo Alto Networks“ ir kt. atstovai. Savo pranešimuose ekspertai diskutuoja apie kylančias saugumo srities problemas ir naujos kartos apsaugos sprendimus, dalijasi patirtimi sprendžiant įvairius su sauga susijusius klausimus, atsakys į rūpimus klausimus.

Kaip ir kasmet, konferencijoje dalyvauja įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistų komanda. Anot bendrovės Tinklo operacijų skyriaus vadovo Tomo Okmano, labiausiai kompanijos specialistus domina saugumo srities naujovės.

„Augant kompiuterių, mobiliųjų įrenginių, interneto prieigos taškų skaičiui, populiarėjant debesų technologijoms, vis aktualesnės tampa saugumo problemos. Siūlydami šviesolaidinio tinklo „Skynet“ paslaugas, tarp kurių internetas, IPTV, IP telefonija, naudojamės moderniais „Cisco Systems“, „Motorolos“ įrenginiais, kurie mums padeda užtikrinti klientų duomenų saugumą. Esame ir bankinių sprendimų kūrėjai, dirbame su bankais ir jų klientais. Šiame sektoriuje saugumui skiriamas ypatingas dėmesys, todėl mums visuomet įdomu sužinoti, ką naujo siūlo saugumo ekspertai iš viso pasaulio. Rūpi mums ir saugumas įmonės viduje. Štai „Penkių kontinentų“ grupei priklausanti bankinių technologijų bendrovė BS/2 šiuo metu diegia tarptautinį ISO 27001 standartą, kuris būtinas norint išsaugoti įmonėje kaupiamos informacijos vientisumą, konfidencialumą ir prieinamumą“, – sako T. Okmanas.

Spalio 24-ąją „Security Day 2012“ vyks Latvijoje, o spalio 25 d. persikels į Estiją.

Plačiau apie renginį >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (5)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »