SEB bankas skelbia informaciją, kaip teiks paslaugas įvedant eurą

Publikuota: 2014 m. lapkričio 26 d. trečiadienis

Norėdamas padėti klientams sklandžiai pasirengti euro įvedimui ir išvengti galimų nepatogumų metų pabaigoje, SEB bankas skelbia informaciją, kaip teiks paslaugas metų pabaigoje, kai šalyje bus įvedamas euras. Išsami informacija pateikiama SEB banko interneto svetainės puslapio seb.lt/euras skiltyje „Paslaugos metų pabaigoje“.

Specialiai parengtoje skiltyje skelbiama klientams aktuali informacija apie tai, kaip  2014 m. gruodžio 31 d. ir 2015 m. sausio 1 d. veiks banko elektroniniai kanalai (mokėjimo kortelės, bankomatai, interneto bankas), banko klientų aptarnavimo skyriai, iki kada bus galima pervesti pinigus, sumokėti įmokas už komunalines paslaugas ir kitus mokesčius, kaip bus galima pasikeisti valiutą, atlikti vertybinių popierių prekybos ir kitus sandorius. Įmonės ir institucijos šioje skiltyje ras informacijos, kaip metų pabaigoje bus atliekamos įvairios  pinigų pervedimo operacijos. Informacija šiame puslapyje pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

„Euro įvedimas – svarbus pokytis ne tik šalies  ekonominiam ir politiniam gyvenimui, bet ir banko veiklai.  Rengdami mūsų informacines sistemas perėjimui prie euro, metų pabaigoje paslaugas turėsime teikti su tam tikrais pertrūkiais. Todėl kviečiame klientus susipažinti su informacija apie paslaugų teikimo laiką ir iš anksto suplanuoti reikiamas operacijas bei sklandžiai pasiruošti perėjimui prie euro“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Liepą SEB bankas savo interneto svetainėje sukūrė puslapį www.seb.lt/euras, kuriame klientams pateikiama su euro įvedimu susijusi informacija – dažniausi klausimai ir atsakymai, pristatomi banko paslaugų pokyčiai įvedus eurą, yra eurų ir litų keitimo skaičiuoklė, atskiroje skiltyje galima susipažinti su eurų banknotais ir lietuviškomis eurų monetomis.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »