SEB bankas skelbia informaciją, kaip teiks paslaugas įvedant eurą

Publikuota: 2014 m. lapkričio 26 d. trečiadienis

Norėdamas padėti klientams sklandžiai pasirengti euro įvedimui ir išvengti galimų nepatogumų metų pabaigoje, SEB bankas skelbia informaciją, kaip teiks paslaugas metų pabaigoje, kai šalyje bus įvedamas euras. Išsami informacija pateikiama SEB banko interneto svetainės puslapio seb.lt/euras skiltyje „Paslaugos metų pabaigoje“.

Specialiai parengtoje skiltyje skelbiama klientams aktuali informacija apie tai, kaip  2014 m. gruodžio 31 d. ir 2015 m. sausio 1 d. veiks banko elektroniniai kanalai (mokėjimo kortelės, bankomatai, interneto bankas), banko klientų aptarnavimo skyriai, iki kada bus galima pervesti pinigus, sumokėti įmokas už komunalines paslaugas ir kitus mokesčius, kaip bus galima pasikeisti valiutą, atlikti vertybinių popierių prekybos ir kitus sandorius. Įmonės ir institucijos šioje skiltyje ras informacijos, kaip metų pabaigoje bus atliekamos įvairios  pinigų pervedimo operacijos. Informacija šiame puslapyje pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

„Euro įvedimas – svarbus pokytis ne tik šalies  ekonominiam ir politiniam gyvenimui, bet ir banko veiklai.  Rengdami mūsų informacines sistemas perėjimui prie euro, metų pabaigoje paslaugas turėsime teikti su tam tikrais pertrūkiais. Todėl kviečiame klientus susipažinti su informacija apie paslaugų teikimo laiką ir iš anksto suplanuoti reikiamas operacijas bei sklandžiai pasiruošti perėjimui prie euro“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Liepą SEB bankas savo interneto svetainėje sukūrė puslapį www.seb.lt/euras, kuriame klientams pateikiama su euro įvedimu susijusi informacija – dažniausi klausimai ir atsakymai, pristatomi banko paslaugų pokyčiai įvedus eurą, yra eurų ir litų keitimo skaičiuoklė, atskiroje skiltyje galima susipažinti su eurų banknotais ir lietuviškomis eurų monetomis.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo terminalai stovi ir cerkvėse

Italijos cerkvėse stovi mokėjimo terminalai, kuriuose susimokėjus kreditine kortele, galima nusipirkti žvakutę. skaityti »

Gerk ir susimokėk už kelionę buteliu

Kelias dienas Londone už važiavimą metro buvo galima susimokėti... buteliu. skaityti »

Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

HSBC ataskaita „Trust in Technology“ parodė, kad Azija ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu. skaityti »

Prekes bus galima įsigyti per virtualiosios realybės akinius

Mokėjimo procesų bendrovė „WorldPay“ sukūrė sistemą, kuria naudojantis per virtualiosios realybės įrenginį bus galima atlikti finansines operacijas. skaityti »

Rusijoje bankomatai klientus pažins iš veido

Stambiausi Rusijos bankai planuoja įdiegti į savo bankomatus sistemą, kuri pažins klientus iš veido. skaityti »

Lietuvoje populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos

2017 m. pirmąjį ketvirtį toliau mažėjo gyventojams suteiktų naujų vartojimo kreditų skaičius, tačiau šiuos kreditus irgi teikiančios tarpusavio skolinimo platformos skolinimo apimtį sparčiai didino. skaityti »

Biometrinių atsiskaitymų patrigubės

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliųjų atsiskaitymų, kuriems atlikti naudojami biometriniai duomenys, šiemet išaugs iki 2 mlrd. dolerių. skaityti »

Šveicarijoje bus naudojama bendra bankomatų operacinė sistema

Šveicarijos bankai diegia standartizuotą operacinę sistemą, skirtą visiems šalies bankomatams. skaityti »

Išgėrei per daug – negalėsi pasinaudoti mokėjimo kortelėmis

Sukurta mobilioji programėlė „DrnkPay“, padėsianti kovoti su priklausomybe nuo alkoholio. skaityti »

Virtualiosios valiutos „Ethereum“ vertė staigiai išaugo

„Ethereum“ kaina per parą išaugo 25 proc. Dar metų pradžioje ši virtualioji valiuta kainavo vos 8 dolerius. „Ethereum“ išpopuliarino gamintojai ir verslo klientai. skaityti »