SEB banko klientai tolesnį pensijos kaupimo būdą gali rinktis internetu

Publikuota: 2013 m. balandžio 18 d. ketvirtadienis

SEB banko klientai, sudarę antros pakopos pensijų kaupimo sutartis iki 2013 m. sausio 1 d., tolesnį pensijų kaupimo būdą gali pasirinkti neišeidami iš namų. Visi, apsisprendę senatvei kaupti prisidėdami nuosavomis lėšomis ir gaudami papildomą įmoką iš valstybės biudžeto arba nusprendę sustabdyti įmokų pervedimą į antros pakopos pensijų fondą, prašymus gali užpildyti banko paslaugų internetu svetainėje. Nusprendusiems pensijai kaupti ankstesnėmis sąlygomis, t. y. į pensijų fondo sąskaitą pervedant tik „Sodros“ įmoką, papildomai pildyti prašymo nereikia.

„Banko elektroninės bankininkystės sistemoje pateikiame ne tik prašymo formas, bet ir vienoje vietoje sudėjome visą naudingą informaciją, kuri kiekvienam padės priimti asmeniškai geriausią sprendimą“, - sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Prisijungus prie elektroninės bankininkystės sistemos, reikia pasirinkti punktus „Taupymas ir investavimas“, „SEB pensija“, „Mano prašymai pakeisti kaupimo būdą“. Čia gyventojai gali dar kartą susipažinti su pensijų kaupimo sistemos pokyčiais ir naujomis galimybėmis, taip pat, naudodamiesi SEB banko skaičiuokle, apytiksliai paskaičiuoti, kokios pensijos dabartinėmis sąlygomis galėtų tikėtis ateityje kaupdami siūlomais būdais. Priėmę galutinį sprendimą, pensijos kaupimo sistemos dalyviai čia pat gali arba užpildyti jau parengtas prašymo formas arba pasirinkti ir toliau kaupti lėšas ankstesne tvarka.

Gyventojai, kuriems patogiau prašymą dėl tolesnio lėšų senatvei kaupimo būdo pateikti banke, kviečiami užsukti į artimiausią skyrių banko darbo laiku. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Norintys pasitarti, kurį pensijos kaupimo rinktis, SEB banko klientai gali internetu registruotis į asmeninę konsultaciją banke. Daugiau informacijos apie visus tris pensijų kaupimo būdus galima rasti banko svetainėje www.seb.lt/pensija arba gauti paskambinus į banką trumpuoju numeriu 1528.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »