„Dell“ pristatė „Vostro“ kompiuterius smulkioms ir vidutinėms įmonėms

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

IT kompanija „Dell“ atnaujino nešiojamųjų kompiuterių liniją „Vostro“, specialiai pritaikytą smulkių ir vidutinių organizacijų poreikiams. Solidaus dizaino, vienu prisilietimu atrakinamų „Vostro 14/15 5000“ ir „Vostro 15 3000“ serijų kompiuterių išskirtiniai bruožai: didesnis produktyvumas, nedidelė kaina, įdiegtos saugumo technologijos, aukščiausios klasės techninis palaikymas.

„Smulkios ir vidutinio dydžio organizacijos nuolat ieško nebrangių, specialiai verslui pritaikytų sprendimų, kurie leistų didinti jų darbuotojų produktyvumą, – teigia Karolis Navickas, kompanijos „Dell Technologies“ atstovas Baltijos šalims. – Naujieji „Vostro“ modeliai padeda efektyviai atlikti kritiškai svarbias kasdienes užduotis, o būdami itin kompaktiški, leidžia produktyviai dirbti tiek biure, tiek namuose ar verslo susitikimuose.“

„Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“: patrauklus dizainas, didelė sparta ir efektyvi duomenų apsauga

Vienas išskirtinių „Vostro 5000“ serijos nešiojamųjų kompiuterių bruožų – aptakus dizainas. Naujuosius modelius su 14 ir 15 colių įstrižainės ekranu itin patogu nešiotis su savimi – 14 colių modelis iškart pelno simpatijas dėl vos 18,5 mm storio bei 1,59 kg[1] svorio korpuso. Priklausomai nuo konfigūracijos, naujieji įrenginiai leidžia mėgautis „Full HD“ ekrano raiška. „Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“ serijos kompiuteriai džiugina akiai patraukliu aukščiausios klasės dizainu bei aptakiu metaliniu ekrano dangčiu. Jį galima rinktis iš įvairių spalvų, įskaitant pilką, mėlyną ar auksinę.

Priklausomai nuo techninių specifikacijų, nešiojamieji kompiuteriai gali būti komplektuojami su septintos kartos „Intel Core“ procesoriais (įskaitant galingiausius „Core i7“), grafiniais adapteriais su GDDR5 atmintimi ir 4 GB talpa. Vartotojams prieinami modeliai su iki 1 TB talpos kietuoju disku, SSD duomenų kaupikliu (iki 256 GB talpos) arba hibridiniu disku (kietasis diskas su „Flash“ atmintimi). Kompiuteriuose įdiegtos operatyvios atminties talpa siekia iki 16 GB ir gali būti dar padidinta iki 32 GB.

„Vostro“ nešiojamieji kompiuteriai gali pasiūlyti integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją, kuri leidžia vartotojams prisijungti prie savo paskyros vos vienu prisilietimu. Tai leidžia patogiai, greitai ir saugiai pasiekti bei apsaugoti svarbius duomenis. Be to, naujuosiuose įrenginiuose pasirinktinai gali būti įdiegtos aukščiausios kokybės duomenų kaupimo ir apsaugos technologijos, įskaitant inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą. Įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

„Vostro 15 (3000)“: užtektinai galios ir saugumo mažo biudžeto įmonėms

Naujos kartos 15 colių nešiojamasis kompiuteris „Vostro 3568“ yra idealus pasirinkimas nedidelėms įmonėms. Nereikalaudamas didelių investicijų, naujasis įrenginys yra pakankamai galingas, kad užtikrintų svarbių duomenų apsaugą ir leistų didinti darbo našumą bei produktyvumą.

Šis verslo klasės nešiojamasis kompiuteris žavi itin lengvu ir plonu korpusu, o galimybė pasiūlyti vartotojams septintos kartos „Intel Core“ procesorius (įskaitant „Core i5“), iki 1 TB talpos kietąjį diską arba iki 256 GB talpos SSD duomenų kaupiklį bei iki 8 GB DDR4 operatyvios atminties, paverčia „Vostro 3568“ puikiu darbo įrankiu. Šis modelis taip pat gali pasiūlyti „Full HD“ raiškos ekraną ir vaizdo plokštę su 2 GB talpos atmintimi, užtikrinančia reikiamą spartą, dirbant su grafikos programomis.

Papildomai „Vostro 15 (3000)“ nešiojamieji kompiuteriai siūlo inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą ir integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją. Kompiuteriuose įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

 


[1] Įdiegus UMA grafiką su SSD duomenų kaupikliu.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »