HTC pristatė naują daugialypės terpės telefoną galingąjį „EVO 3D“

Publikuota: 2011 m. birželio 27 d. pirmadienis

Viena pasaulio mobiliųjų technologijų lyderių HTC šiandien Europai pristatė naująjį „EVO 3D“. Telefone buvo įdiegta akinių nereikalaujanti 3D technologija bei naujausia „HTC Sense“ versija, taigi nuo šiol vartotojai turės galimybę fiksuoti ir su šeima bei draugais dalintis įspūdingais 3D įrašais ar vaizdais. Kokybiškam daugialypės terpės patirties perteikimui sukurtame telefone taip pat integruota „HTC Watch“ programa, kuria galima žiūrėti populiariausius 3D Holivudo filmus.

„Išmanieji telefonai pakeitė žmonių bendravimo ir pramogavimo įpročius, atsiedami juos nuo buvimo vietos. Dabar vartotojai gali nešiotis mėgstamiausius filmus, muziką, nuotraukas ir žaidimus savo kišenėje, kur beeitų,“ – teigia HTC prezidentas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai Florianas Seiche.

Dėl stereoskopinio ekrano vartotojai gali natūraliai mėgautis 3D efektais ir iš naujo išgyventi užfiksuotas akimirkas – vaizdai ir video įrašai telefono ekrane matomi be peržiūrą apsunkinančių 3D akinių. Telefone įmontuotos dvigubos 5 megapikselių kameros.

Pramogos kišenėje

Dėl telefone įdiegtų galimybių 4.3 colių qHD ekrane žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, video įrašus ir nuotraukas 3D formatu, pramogos perkeliamos į naują lygmenį: 3D efektai kartu su erdviniu garsu kartu kuria naujas perteikimo formas. „HTC EVO 3D“ telefone įmontuotas galingas 1,2 gigahercų dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon“ procesorius leidžia mėgautis ne tik puikiu 3D vaizdu, tačiau ir spartaus bei atliepaus naršymo galimybėmis, greitu nuotraukų fiksavimu (tinkamu fotografuojant judrius veiksmus) ir sklandžia HD (720p) video peržiūra.

„HTC Sense“

„HTC EVO 3D“ dizainą papildo ir naujausia vartotojo sąsajos „HTC Sense“ versija. Vartotojai gali „panirti“ į 3D meniu bei individualiai prisitaikyti aktyvųjį ekraną, paversdami jį realaus laiko langu į svarbiausią turinį: nuo nuotraukų albumo iki naujausių žinučių. Individualiai pritaikytame aktyviajame ekrane galima vienu judesiu akimirksniu patekti į mėgstamiausias programas: el. paštą, socialinį tinklalapį ar paiešką internete. Atnaujinta jau ikonine tapusi „HTC Weather“ programėlė viso ekrano 3D animacijų pagalba kuria sklandymo debesyse ir kaitinimosi saulėje įspūdį.

Akimirkų fiksavimas

Dviejose 5 megapikselių kamerose įdiegtos naujos technologijos, leidžiančios fiksuoti tikrovei artimiausius vaizdus. Šių kamerų pagalba galima lengvai tarpusavyje kaitalioti 2D ir 3D efektus priklausomai nuo poreikio bei papildyti nuotraukas kūrybiškomis savybėmis, pasitelkiant „Tiltshift“ efektą: pasirinktinai išlieti kontūrus ir suteikti objektams sumažintų maketų įspūdį. Dėl plačios f/2.2 diafragmos gali būti kokybiškai filmuojama net ir blogo apšvietimo sąlygomis: video medžiaga įrašoma 720p raiška, iki 30 kadrų per sekundę, taigi „HTC EVO 3D“ puikiai tinka filmuoti vakarus su draugais.

Išskirtinis dizainas ir puiki sparta

„HTC EVO 3D“ dizainą papildo grakštūs matmenys ir gražiai įmontuota kamera. „HTC EVO 3D“ nugarėlė išraižyta lengvomis linijomis, dėl kurių grublėtas telefono paviršius natūraliai guli delne.

Įsigijimas

„HTC EVO 3D“ Europoje bus galima įsigyti nuo liepos mėnesio.

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »