LG pristato didžiausią pasaulyje OLED televizorių

Publikuota: 2012 m. sausio 5 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) kitą savaitę prasidėsiančioje parodoje „CES 2012“ pristatys didžiausią iki šiol sukurtą, 55 colių įstrižainės OLED televizorių. Televizorių ateitimi vadinamos OLED (organinių šviesos diodų) technologijos atstovas vaizdo kokybe pralenks skystųjų kristalų ir LED ekranus, taip pat bus prieinamas eiliniams vartotojams.

„OLED ekranai atkuriamo vaizdo kokybe, spalvų natūralumu ir ryškumu yra pažangiausi iš to, ką šiandien gamintojai gali pasiūlyti televizorių rinkoje. Vis tik, OLED technologija dar mažai pritaikyta plačiajam naudojimui. Dirdami kartu su „LG Display“ siekėme pasiūlyti eiliniam vartotojui prieinamą geriausios kokybės įrenginį“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Naujasis LG gaminys iš kitų OLED televizorių išsiskirs „4–Color pixels“ ir „Color Refiner“ technologijomis. „4–Color Pixels“ naudoja keturių spalvų – raudonos, žalios, mėlynos ir baltos – derinį, todėl natūralias spalvas ekrane atkuria daug tiksliau, nei įprasti OLED televizoriai. Šiuose naudojamas standartinis RGB (raudonos, žalios ir mėlynos spalvų) derinys. „Color Refiner“ užtikrina spalvų nuoseklumą ekrane –atspalviai ir tonai nesikeičia žiūrint televizorių bet kuriuo kampu.

Dėl didelio kontrasto santykio LG OLED televizorius atkuria gyvas spalvas ir smulkiausias detales – jos išlaikomos aiškios ir ryškios visame ekrano plote, net kai rodomos scenos su tamsiu apšvietimu. Tokios galimybės yra techniškai neįgyvendinamos skystųjų kristalų bei LED ekranuose. Už pastaruosius ekranus tūkstantį kartų greitesnis vaizdo atkūrimas OLED televizoriuose rodomas be vaizdo susiliejimų ar trikdžių.

OLED yra televizorių ateitis ir dizaino srityje – ši technologija leidžia sukurti ploniausią – vos 4 mm pločio korpusą, siauriausią ekrano rėmelį. OLED televizorius sveria 7,5 kg.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »