„Lenovo“ išmaniuosius telefonus gamins „Motorola“

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 14 d. penktadienis


Įmonė „Lenovo“ paskelbė, kad iš esmės keis išmaniųjų telefonų gamybos verslo modelį. Finansinio ketvirčio, kuris baigėsi liepos 30 d., duomenimis, „Lenovo“ pajamos krito 51 proc. – iki 105 mln. JAV dol.

Išmaniųjų telefonų gamyba bus patikėta bendrovės „Motorola“ specialistams. 2014 m. pradžioje įmonė iš „Google“ įsigijo „Motorola Mobility“ skyrių. Nuo šiol „Lenovo“ telefonų šeima bus atnaujinama dažniau, bet kartą į pusmetį. Produktų pasirinkimas bus mažesnis, tačiau jie bus patogesni, paprastesnio valdymo. Tikimasi, kad tokia strategija padės įmonei išlaikyti konkurencingumą.

Antrojo šių metų ketvirčio duomenimis, „Lenovo“ yra penktoje išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašo vietoje. Ji nusileido ne tik „Samsung“ ir „Apple“, bet ir kinų bendrovėms „Huawei“ bei „Xiaomi“, užimdama 4,8 proc. rinkos. Pernai per tą patį laikotarpį įmonės dalis sudarė 5,2 proc. „Lenovo“ į rinką per tris mėnesius pristatė 16,2 mln. išmaniųjų telefonų. Iš viso praeitą ketvirtį prekyboje pasirodė apie 337,2 mln. išmaniųjų telefonų, t. y. 11,6 proc. daugiau nei pernai.

 

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (162)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (2)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »