„Sixt“ programėle jau galima naudotis išmaniuosiuose telefonuose su „Windows Phone 7“

Publikuota: 2012 m. liepos 27 d. penktadienis

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija „Sixt“ pristatė programėlę, skirtą išmaniesiems telefonams su operacine sistema „Windows Phone 7“. Naudojantis ja galima rezervuoti automobilius 105 šalyse visame pasaulyje. Naujovė įtvirtina „Sixt“ lyderystę pritaikant automobilių nuomos paslaugas patogiam užsakymui iš išmaniųjų telefonų ir planšečių.

Kuriant programėlę naujai platformai buvo visiškai atnaujinta rezervavimo sistema – dabar ja galima naudotis paprasčiau ir greičiau. Programėlę galima nemokamai parsisiųsti internetu iš interneto parduotuvės „Microsoft Windows Phone“.

Naujoji „Sixt“ programėlė gali daug daugiau nei automobilio rezervavimas. Pavyzdžiui, ji parodo, kur yra artimiausia „Sixt“ atstovybė, leidžia vykdyti jų paiešką. Radus reikiamą atstovybę, programėlė pateiks jos adresą, darbo valandas ir pasiūlys geriausią maršrutą iki ten. Naudojantis programėle galima pasiekti asmeninę ar bendrovės paskyrą ir keisti rezervacijas.

Programėlė taip pat leidžia išsinuomoti automobilį pasinaudojus QR kodu. Kai klientas rezervuoja automobilį, sistema tiesiai į jo išmanųjį telefoną atsiunčia QR kodą, kurį nuskanavus „Sixt“ atstovybėje galima iškart pasiimti automobilį. Tam nereikia jokių tradiciškai taikomų papildomų dokumentų ar procedūrų, tad gauti raktelius nuo automobilio užtrunka tik akimirką.

Programėle galima naudotis vokiečių, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Kuriant programėlę, buvo atlikta daug testų siekiant įvertinti, ar patogu ir paprasta naudotis jos vartotojo sąsaja.

Sukūrus programėlės versiją operacinei sistemai „Windows Phone“, „Sixt“ klientai gali ja naudotis visų pagrindinių platformų išmaniuosiuose įrenginiuose. Kiek anksčiau kompanija pristatė programėles, skirtas „iPhone“, „iPad“, įrenginiams su „Android“, „Blackberry“, „Bada“ ir „WebOS“ operacinėmis sistemomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »