„iTunes“ konkuruos su „Spotify“

Publikuota: 2011 m. gegužės 8 d. sekmadienis

Šiuo metu bene populiariausia muzikos, TV laidų, filmų saugykla „iTunes“ įsigijo rimtą varžovą – „Spotify“ skelbia patobulinusi savo alternatyvą „iTunes“ programai.

Kompanija šiuo metu plečia savo paslaugų spektrą ir pasiūlė „iPhone“ bei „iPod“ skirtas taikomąsias programas, kuriomis nemokamai galės naudotis visi kompanijos klientai. Pastarieji šiuo metu yra skatinami savo muzikos ir vaizdo failus perkelti į „Spotify“, o ne į „iTunes“ programą.

Šių metų gegužės 4 d. pasirodžiusią atnaujintą programą „Spotify“ ketina paversti vienintele ir populiariausia muzikos siuntimosi, saugojimo platforma, turinčia per 10 mln. naudotojų.

Šiuo metu žmonėms, norintiems perkelti visus savo failus iš „iTunes“ į „Spotify“ internetinę biblioteką, tai kainuoja nuo 5 iki 15 dolerių, tačiau po atnaujinimo tai bus galima padaryti nemokamai. Manoma, kad kompanija žengė šį žingsnį norėdama susigrąžinti savo klientus po to, kai įmonė apribojo nemokamas paslaugas.

Vienas iš „Spotify“ vadovų Gustav Soderstrom patvirtino, kad bus bandoma nukonkuruoti „iTunes“. Naująja programa, atsižvelgiant į klientų pageidavimus, bus galima naudotis „iPhone“ išmaniuoju telefonu ir ‚iPod“ grotuvu. „Spotify“ pasiūlys savo klientams ir taikomųjų programų išmaniesiems telefonams „iPhone“ bei „Android“.

Nepaisant kompanijos planų, skeptikai mano, kad „Spotify“ nesugebės sudaryti tinkamos konkurencijos „Apple“ produktui, kadangi „iTunes“ yra sujungtas ir naudojamas su labai populiariais kitais „Apple“ gaminiais. Tačiau jei „Spotify“ įgyvendins savo planus, gali būti, kad programos naudotojai greitu metu ja įsikels muziką ir kitus failus į savo išmaniuosius telefonus „iPhone“ nenaudodami „iTunes“ programos ir tai galės padaryti per belaidį internetą – besinaudojantieji „Apple“ siūloma programa šiuo metu to padaryti negali.

Šaltinis: BBC
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »