„McDonald‘s“ belaidis internetas tampa populiaresnis nei mėsainiai

Publikuota: 2012 m. sausio 4 d. trečiadienis

Pasirodo, kad net maitinimo įstaigoms internetas daro gyvybiškai svarbią įtaką – pavyzdžiui, vis daugiau pasaulio gyventojų į „McDonald‘s“ restoraną traukia ne užkąsti įžymiųjų mėsainių, bet pasinaudoti belaidžiu internetu, kurį siūlo beveik visi šiam tinklui priklausantys greito maisto restoranai pasaulyje.

Pagal kompanijos atlikto tyrimo duomenis, nuo 2007 metų, kai šis greito maisto tinklas pristatė nemokamo belaidžio interneto paslaugą, vien Didžiojoje Britanijoje prie interneto minėtose įstaigose prisijungė 750 tūkst. vartotojų. Per dieną „McDonald‘s“ restoranuose parsisiunčiama apie 500 gigabaitų duomenų. Kompanijos atstovai teigia, jog nuo tada, kai pirmą kartą buvo pasiūlyta nemokamai naudotis internetu, juo besinaudojančių asmenų skaičius išaugo dešimt kartų, o per pastaruosius metus jų skaičius padvigubėjo. Didžiojoje Britanijoje šiam greito maisto restoranų tinklui priklauso apie 1 200 įstaigų.

Pačių lankytojų teigimu, juos labiausiai vilioja tai, jog norint naudotis „Wi–Fi“ internetu, už jį čia nereikia nei mokėti, nei papildomai registruotis, o tai yra patogu, norint dalintis informacija su kolegomis ar draugais tiesiog pietaujant ar užkandžiaujant. „McDonald“ iki 2012 metų taip pat siekia įdiegti bekontaktes mokėjimo sistemas.

Panašios tendencijos stebimos ir kituose greito maisto tinkluose. Tokį patį rinkodaros sprendimą praėjusio spalio pradžioje pradėjo taikyti prekybos maistu tinklas „Starbucks“. Mobiliojo ryšio operatoriaus „O2“ atstovai teigia, jog taip maitinimo įstaigos siekia pritraukti išmaniaisiais telefonais ir nešiojamais kompiuteriais besinaudojančių klientų, kurie pratę prie dinamiško gyvenimo stiliaus ir vienu metu linkę ne tik dirbti, bet ir valgyti. „Restoranuose poreikis „Wi–Fi“ ryšiui auga neįtikėtinais tempais, tiek, jog dabar ši paslauga yra tapusi vienu populiariausių užsakymų“, – pasakoja „McDonald's UK“ IT skyriaus direktorius Markas Fabesas.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »