Prekės internetu. Pirkti ar nepirkti?

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 2 d. penktadienis

Artėjant rudeniui, kai moksleiviai ir studentai vėl pradės mokytis ar studijuoti, viena svarbiausių temų – kur įsigyti gerą kompiuterį už prieinamą kainą. Ar eiti į tradicinę IT prekių parduotuvę, ar rinktis analogiškų prekių elektroninę parduotuvę?

Internetinės parduotuvės dažnai siūlo patrauklesnes kainas, o perkančiųjų internetu Lietuvoje per dvejus metus padaugėjo 73 proc., tad ši tema ypač aktuali.

Kaip įsigyti prekes saugiai ir išvengti apgavystės?

„Rekomenduotume pasidomėti internetine parduotuve, įvertinti įmonės teikiamą informaciją apie ją pačią, perskaityti klientų atsiliepimus, pasidomėti, ar Jūsų pačių internetinei parduotuvei pateikti asmens duomenys bus naudojami saugiai. Patikimos interneto parduotuvės visuomet bus orientuotos į pirkėją – siūlys plačias prekių apmokėjimo, pristatymo ar grąžinimo, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai, galimybes, o informacija apie jas visuomet bus viešai prieinama ir skelbiama“ – teigė Dainius Liulys, Pigu.lt generalinis direktorius.

TipTop.lt vadovas Audrius Balčiūnas teigė, jog „renkantis internetinę parduotuvę, visų pirma rekomenduome peržiūrėti kontaktinę informaciją. Kiekviena save gerbianti internetinė parduotuvė nurodys savo buveinės adresą, telefono numerį ir stengsis būti kuo arčiau klientų: naudosis socialiniais tinklais, rašys tinklaraštį (blog’ą). Galų gale pasidomėkite, kiek laiko įmonė gyvuoja ir patikrinkite žmonių atsiliepimus. Rekomenduotumėme naudoti skundai.lt svetainę, tad į „Google“ paieškos sistemą įrašykite: site:skundai.lt parduotuvės pavadinimas. Pvz., jei norite rasti, ar kas nors skundėsi nesėkmingai veikusia svetaine beribu.lt – į paieškos sistema įrašykite: site:skundai.lt beribu.lt.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kokios 4 internetinių parduotuvių klaidos atbaido pirkėjus?

Susikurti interneto svetainę, dėl aiškių instrukcijų ir nesudėtingų įrankių, tapo ne tik žymiai paprasčiau, bet ir pigiau. Ekspertų teigimu, prieš 10–15 m. lietuviško domeno registracija, kainavusi 60 eurų, atpigo daugiau nei 8 kartus ir dabar kainuoja vos 7 eurus. skaityti »

Saugesnio interneto diena: patarimai naudotojams

2017 m. vasario 7 d. Europoje minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. skaityti »

„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. skaityti »

46 proc. Lietuvos gyventojų lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2016 m. IV ketv. atlikto tyrimo duomenimis, 46 proc. Lietuvos gyventojų per pastaruosius 12 mėn. lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse. skaityti »

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Vaikai nesuvokia, kokios grėsmės jų tyko internete

Trečdalis penkiolikmečių yra dalinęsi internete savo nuotraukomis, kuriose jie buvo apsinuoginę. Tai – tik vienas iš šokiruojančių faktų, kuriuos atskleidė daugiau nei metus trukęs Anglijos vaikų reikalų komisaro tyrimas. skaityti »

Pavydas interneto draugams kelia neigiamas emocijas

Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. skaityti »

Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. skaityti »

Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų. skaityti »

Prie interneto lietuviai dažniausiai jungiasi išmaniaisiais telefonais

Išmanusis telefonas tampa pagrindine Lietuvos gyventojų priemone naudotis internetu. skaityti »

Per internetą daugiausia apsiperka Izraelio gyventojai

2016 metais į Izraelį atėjo 8,1 tonos prekių, užsakytų užsienio el. parduotuvėse. skaityti »