Valstybės parduodamą turtą bus galima įsigyti ir internetu

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 27 d. trečiadienis

Valstybei priklausantis turtas galės būti parduotamas ir elektroninėmis priemonės. Kai realizuojamo turto vertė yra iki 60 tūkst. litų, jis bus parduodamas elektroninėse parduotuvėse, o didesnės vertės turtui parduoti bus rengiami elektroniniai konkursai.

„Yra siūloma pasinaudoti šiuolaikinėmis galimybėmis ir tą turtą parduoti, jeigu jis pigesnis, elektroninėje parduotuvėje, o jei brangesnis - elektroniniame konkurse. Programinė įranga tam yra berods jau sukurta pagal Europos Sąjungos lėšomis projektą. Ir tai leistų pajudinti tą didelę masę turto, kurį dabar yra pakankamai sunku ir apskaityti, ir valdyti“, – Vyriausybės posėdyje sakė finansų ministras Rimantas Šadžius.

Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė Finansų ministerijos pateiktam nutarimo projektui, kuriuo praplečiami valstybei perduoto turto realizavimo būdai, taip sudarant sąlygas efektyviau administruoti valstybei perduotą turtą, gauti didesnių biudžeto pajamų bei mažinti sąnaudas.

Šiuo nutarimu sukuriamos prielaidos, užtikrinančio platesnį informacijos apie parduodamą turtą paskleidimas visuomenei, sudaromos galimybės centralizuotai teikti informaciją apie parduodamą turtą, o potencialiems pirkėjams tiesiogiai dalyvauti turto pardavimo konkursuose ar išsirinkti bei pirkti turtą parduotuvėje.

Be to, automatizavus turto pardavimo procesus, turto pardavimas taps operatyvesnis bei skaidresnis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »