Mobiliajam ryšiui jautrūs JAV gyventojai važiuoja į miestelį be Wi-Fi

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

Į JAV gydytojus vis dažniau kreipiasi žmonės, besiskundžiantys dėl nuolatinio buvimo mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi ryšio zonoje.

Paaiškėjo, jog bevielis internetas gali tapti daugybės negalavimų priežastimi: migrenos, peršalimo, sąnarių skausmų ir net dalinio apakimo.

Gydytojai šiuos negalavimus priskyrė alergijos sukeltiems padariniams, nes šių simptomų jie negalėjo išgydyti. Pacientams buvo rekomenduojama daugiau laiko praleisti gamtoje ir tose vietose, kur nėra bevielio ryšio.

Buvo net rasta tokiems žmonėms tinkanti vieta. Pasirodo, Virdžinijos miestelyje Green Bank miestelyje ne tik nėra Wi-Fi ryšio, jis ten griežtai uždraustas. Tiesiog miestelyje sumontuotas didžiausias pasaulyje besisukantis parabolinis radioteleskopas, kurio antenos skersmuo siekia daugiau nei 100 metrų. Jis tiria kometų, planetų ir tolimųjų galaktikų skleidžiamus dažnius. Bevielis ryšys būtų tiesiog pavojingas radioteleskopo unikaliai įrangai.

Iš Ajovos valstijos atvykusi Diana Schou teigia, kad ankščiau ją kankino galvos skausmai, odos niežulys, raumenų spazmai, regos sutrikimai ir skausmai krūtinės srityje. Schou įsitikinusi, kad dėl jos negalimų kaltos ryšio bazinės stotys. Vienu metu ji net gyveno Faradėjaus narve, saugančiame nuo elektromagnetinių bangų.

Dabar Diana, kartu su kitais 143 į miestelį persikėlusiais „Wi-Fi pabėgėliais“, teigia, kad jaučiasi kur kas geriau. Įdomu tai, kad ji nesijaudina dėl to, kad galingiausio pasaulyje radioteleskopo magnetiniai laukai gali dar labiau pakenkti jos sveikatai nei Wi-Fi.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »