Mobiliajam ryšiui jautrūs JAV gyventojai važiuoja į miestelį be Wi-Fi

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

Į JAV gydytojus vis dažniau kreipiasi žmonės, besiskundžiantys dėl nuolatinio buvimo mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi ryšio zonoje.

Paaiškėjo, jog bevielis internetas gali tapti daugybės negalavimų priežastimi: migrenos, peršalimo, sąnarių skausmų ir net dalinio apakimo.

Gydytojai šiuos negalavimus priskyrė alergijos sukeltiems padariniams, nes šių simptomų jie negalėjo išgydyti. Pacientams buvo rekomenduojama daugiau laiko praleisti gamtoje ir tose vietose, kur nėra bevielio ryšio.

Buvo net rasta tokiems žmonėms tinkanti vieta. Pasirodo, Virdžinijos miestelyje Green Bank miestelyje ne tik nėra Wi-Fi ryšio, jis ten griežtai uždraustas. Tiesiog miestelyje sumontuotas didžiausias pasaulyje besisukantis parabolinis radioteleskopas, kurio antenos skersmuo siekia daugiau nei 100 metrų. Jis tiria kometų, planetų ir tolimųjų galaktikų skleidžiamus dažnius. Bevielis ryšys būtų tiesiog pavojingas radioteleskopo unikaliai įrangai.

Iš Ajovos valstijos atvykusi Diana Schou teigia, kad ankščiau ją kankino galvos skausmai, odos niežulys, raumenų spazmai, regos sutrikimai ir skausmai krūtinės srityje. Schou įsitikinusi, kad dėl jos negalimų kaltos ryšio bazinės stotys. Vienu metu ji net gyveno Faradėjaus narve, saugančiame nuo elektromagnetinių bangų.

Dabar Diana, kartu su kitais 143 į miestelį persikėlusiais „Wi-Fi pabėgėliais“, teigia, kad jaučiasi kur kas geriau. Įdomu tai, kad ji nesijaudina dėl to, kad galingiausio pasaulyje radioteleskopo magnetiniai laukai gali dar labiau pakenkti jos sveikatai nei Wi-Fi.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »