Žaisk ir daryk gera su „Gramble“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 26 d. sekmadienis

Pramogauti ir tuo pačiu metu daryti gera per labdaringas organizacijas tapo nauja socialinės žaidimų platformos „Gramble” tendencija. „Gramble” nauja socialinių žaidimų koncepcija jungia linksminimąsi su gerais tikslais, tokiu būdu vartotojai įtraukiami į globalią aukojimo sistemą. Naujasis socialinis žaidimų projektas šį rudenį startuos Hagoje, Nyderlanduose.

Aukojimo per socialinį žaidimą sistema yra gana paprasta: vartotojas, įsigijęs žaidime esančius pinigus, vadinamuosius „grollerius”, žaidime juos išleidžia savo tikslams, o realybėje egzsistuojančios labdaringos organizacijos tuos pinigus gaus realia valiuta. Tiesa, „Gramble” filantropinė veikla neapsiriboja vien tik šiuo nauju projektu. Pirmasis šios kompanijos labdaros projektas yra „Novemedia”, trečia pagal dydį pasaulyje labdaros organizacija, surinkusi kilniems tikslams virš šešių milijardų JAV dolerių. „Novamedia” organizacijai pinigus aukojo tokie žmonės kaip Billas Clinton`as, Rafaelis Nadalis, Seras Ričardas Bransonas. „Novamedia” savo surinktas lėšas skyrė plačiai žinomoms labdaros kompanijoms, kaip „UNICEF”, „World Wildlife Fund”, „Amnesty International”, tiek atskiriems paramoms objektams, kaip Nacionalinė Škotijos galerija ar Švedijos Alzhaimerio fondas.

Tam kad būtų suformuota paramą teikiančių vartotojų bendruomenė, „Gramble” kiekvienam labdaros partneriui sukurs po atskirą socialinį puslapį, todėl vartojai galės plačiau pasidomėti, kam ir kaip yra panaudojamos jų skirtos lėšos. Žaidėjai, daugiausiai paaukoję labdarai, bus tituluojami „Grambasadoriais.”

Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose virš 81 milijono žmonių žaidžia socialinius žaidimus kiekvieną dieną. Vidutiniškai vienas vartotojas per dieną išleidžia iki trisdešimties centų, kas per metus sudaro pelną siekiantį aštuonis milijonus JAV dolerių. Todėl „Gramble” galėtų sukurti realų poveikį pasauliui, surinkdama vien dešimt procentų šios rinkos. „Gramble” kompanijos įkūrėjas ir vadovas Adamas Palmeris teigia: „Mūsų tikslas yra paversti pasaulį geresne vieta ir suformuoti geriausią socialinių žaidimų tinklą pasaulyje. Mes norime pritraukti geriausius žaidimus, geriausius žaidimų kūrėjus vardan gerų siekių. Dėl šios priežasties mes savo žaidimų vystytojams siūlome gerus atlyginimus ir visišką teisę į savo asmeninį IP adresą, įrankius suburti savo nuosavą bendruomenę.”

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

A. Einšteino robotas mokys fizikos

Las Vegase vykusioje parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Hanson Robotics“ pristatė besimokantį robotą, turintį garsaus fiziko Alberto Einšteino veidą. skaityti »

Automobilio salonas tieks namams elektrą ir pramogas

Buitinės elektronikos parodoje CES automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė išmaniųjų namų integracijos su bepiločiu automobiliu koncepciją. skaityti »

Kinai sukūrė televizorių, plonesnį už telefoną

JAV vykusioje parodoje „CES 2017“ pristatytas naujas televizorius „Mi TV 4“. skaityti »

„Kissenger“ per nuotolį perduos bučinį

Londono universiteto inžinieriai nusprendė padovanoti žmonėms galimybę per nuotolį dalytis bučiniais. skaityti »

Japonijoje darbuotojus jau keičia dirbtinis intelektas

Japonijos draudimo bendrovė „Fukoku Mutual Life Insurance“ planuoja daugiau nei 30 savo darbuotojų pakeisti dirbtinio intelekto sistemomis. skaityti »

Du doleriai šviesos greičio

Lenkijos monetų kalykla iškalė „Šviesos greičio“ monetą Naujosios Zelandijos salai Niujė. skaityti »

Įdomiausios lietuviškos inovacijos 2016-aisiais

Lietuviški pieno baltymo pluošto ar alijošiumi prisotinti drabužiai, išmanus žvejybos sonaras, papildytos realybės knygelės vaikams, išmaniosios termožaliuzės – jau ne naujiena. Ką unikalaus šiemet sukūrė ar pristatė rinkai lietuviai? skaityti »

Kompiuteris prieš žmogų

Ar kompiuteris tikrai pranašesnis už žmogų ir gali jį visiškai pakeisti? Palyginkime. skaityti »

Išmanusis veidrodis – tobulam makiažui

išmanusis veidrodis „Juno“ imituoja norimą apšvietimą, kad makiažas būtų kuo tobulesnis. skaityti »

Latvijos bankas išleido beveik permatomą kolekcinę monetą

Latvijos centrinis bankas pristatė kolekcinę 5 eurų monetą „Žemė“, pagamintą iš pusiau permatomos keramikos. skaityti »