Gauk žaidimizacijos sertifikatą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Gabe Zichermann – vienas iš pagrindinių žaidimizacijos ekspertų, gamification.co įkūrėjas, trijų knygų autorius, „GSummit“ valdybos narys. Jis kartu su „Udemy“ organizacija (mokymų kursai elektroninėje erdvėje) sukūrė dviejų lygių visiškai naują žaidimizacijos kursą, kuris moko žaidimizacijos pagrindų ir įtraukimo (angl. engagement).

Pirmasis lygis pradedantiesiems vadinasi – žaidimizacijos pagrindai, antrasis lygis ekspertams – žaidimizacijos kūrimas (angl. designing gamification). Abu kursus dėsto pats Gabe Zichermann.

Pirmasis lygis yra akredituotas  Engagement Alliance (http://engagementalliance.org/) ir jį baigus išduodami sertifikatai. Tai oficialus dokumentas, apie kurį galima rašyti savo gyvenimo aprašyme, panaudoti ieškant darbo ar pan. Pirmajame lygyje besimokantieji sužinos žaidimizacijos pagrindus, kaip įvaldyti šią techniką ir kaip ją panaudoti versle, moksle ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje. Kursas aktualus marketingo, žmogiškųjų ryšių, produkto vystymo, strategijų kūrimo ir panašios krypties specialybių atstovams. Kursas suteikia žinių apie šias temas: kas yra ir kas nėra žaidimizacija, disciplinos pagrindai, kaip žaidimizacija gali pakeisti verslą, standartiniai žaidimizacijos tipai, įžanga į įtraukimo (angl. engagement) mokslą, realūs pavyzdžiai iš viso pasaulio ir skirtingų verslo sričių.

Antrasis lygis “Žaidimizacijos kūrimas” taip pat akredituotas Engagement Alliance ir pabaigus, išduodamas eksperto sertifikatas (angl. engagement expert certification). Norint baigti šį kursą yra privaloma užbaigti pirmąjį lygį. Šiame kurse mokomasi žaidimo mechanikos, dinamikos, žaidėjų tipų (kaip pagal žaidėjų tipus žaidžiančiuosius prikaustyti prie žaidimo), apdovanojimų sistemos, kaip sukurti viralumą ir įsitrauką į žaidimą, kaip geriausiai pritaikyti žaidimizaciją savo versle (gilioji analizė).

Šiais kursais siekiama, kad atsirastų daugiau sertifikuotų žaidimizacijos specialistų. Yra kuriamas trečias pažengusiųjų lygis (angl. advanced) ir ketvirtas meistro lygis (angl. master).

Žaidimizacijos kursai labai naudingi, kadangi darbinė perspektyva šioje srityje yra didelė.  Ateinančius penkis metus profesionalių žaidimizacijos specialistų poreikis tik augs. Specialistai, kurie ne tik bus šios srities žinovai, bet ir turės tą patvirtinančius sertifikatus, bus labai patrauklūs darbdaviams. 

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »