Gauk žaidimizacijos sertifikatą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Gabe Zichermann – vienas iš pagrindinių žaidimizacijos ekspertų, gamification.co įkūrėjas, trijų knygų autorius, „GSummit“ valdybos narys. Jis kartu su „Udemy“ organizacija (mokymų kursai elektroninėje erdvėje) sukūrė dviejų lygių visiškai naują žaidimizacijos kursą, kuris moko žaidimizacijos pagrindų ir įtraukimo (angl. engagement).

Pirmasis lygis pradedantiesiems vadinasi – žaidimizacijos pagrindai, antrasis lygis ekspertams – žaidimizacijos kūrimas (angl. designing gamification). Abu kursus dėsto pats Gabe Zichermann.

Pirmasis lygis yra akredituotas  Engagement Alliance (http://engagementalliance.org/) ir jį baigus išduodami sertifikatai. Tai oficialus dokumentas, apie kurį galima rašyti savo gyvenimo aprašyme, panaudoti ieškant darbo ar pan. Pirmajame lygyje besimokantieji sužinos žaidimizacijos pagrindus, kaip įvaldyti šią techniką ir kaip ją panaudoti versle, moksle ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje. Kursas aktualus marketingo, žmogiškųjų ryšių, produkto vystymo, strategijų kūrimo ir panašios krypties specialybių atstovams. Kursas suteikia žinių apie šias temas: kas yra ir kas nėra žaidimizacija, disciplinos pagrindai, kaip žaidimizacija gali pakeisti verslą, standartiniai žaidimizacijos tipai, įžanga į įtraukimo (angl. engagement) mokslą, realūs pavyzdžiai iš viso pasaulio ir skirtingų verslo sričių.

Antrasis lygis “Žaidimizacijos kūrimas” taip pat akredituotas Engagement Alliance ir pabaigus, išduodamas eksperto sertifikatas (angl. engagement expert certification). Norint baigti šį kursą yra privaloma užbaigti pirmąjį lygį. Šiame kurse mokomasi žaidimo mechanikos, dinamikos, žaidėjų tipų (kaip pagal žaidėjų tipus žaidžiančiuosius prikaustyti prie žaidimo), apdovanojimų sistemos, kaip sukurti viralumą ir įsitrauką į žaidimą, kaip geriausiai pritaikyti žaidimizaciją savo versle (gilioji analizė).

Šiais kursais siekiama, kad atsirastų daugiau sertifikuotų žaidimizacijos specialistų. Yra kuriamas trečias pažengusiųjų lygis (angl. advanced) ir ketvirtas meistro lygis (angl. master).

Žaidimizacijos kursai labai naudingi, kadangi darbinė perspektyva šioje srityje yra didelė.  Ateinančius penkis metus profesionalių žaidimizacijos specialistų poreikis tik augs. Specialistai, kurie ne tik bus šios srities žinovai, bet ir turės tą patvirtinančius sertifikatus, bus labai patrauklūs darbdaviams. 

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »