Įmonės apdovanojo kūrybiškiausius ir perspektyviausius studentus

Publikuota: 2015 m. gegužės 28 d. ketvirtadienis

Š. m. gegužės 26-osios vakarą Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko konkurso „Auksinė ateities perspektyva“ finalinis renginys ir iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Šio antrus metus vykdomo socialinio projekto tikslas – pristatyti organizacijoms aukštųjų mokyklų studentus ir dėstytojus, didinti dialogą tarp mokslo ir verslo, padėti kolegijų bei universitetų absolventams, priimantiems iššūkį dalyvauti šiame projekte, lengviau įsidarbinti.

Į šventinį vakarą susirinkusius studentus, dėstytojus, įmonių atstovus ir svečius sveikino fakulteto dekanė Eugenija Strazdienė, teigdama, kad permainų kupiname šiandieniame pasaulyje jaunam žmogui svarbu atrasti save ir atkakliai siekti savo tikslų. Sveikindamas susirinkusiuosius, renginio sumanytojas ir organizatorius Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos katedros dėstytojas Saulius Jurgelėnas dėkojo visiems, dalyvavusiems konkurse ir prisidėjusiems prie organizacinių darbų, bei džiaugėsi, kad šiais metais sulaukė itin daug susidomėjusių įmonių, norinčių bendradarbiauti šiame socialinių mainų projekte.

Prie konkurso prisijungusios verslo įmonės apdovanojo studentus už geriausius gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus bei linkėjo išlikti tokiems pat išradingiems. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ paskelbė ir apdovanojo nominacijos „Charizmatiškiausias optimizmas“ laimėtoją Gretą Mockutę ir kategorijos „Žmogus be sienų“ nugalėtoją Luką Rimeiką. Sveikindama nugalėtojus, grupės Personalo departamento vadovė Anželika Daujotienė pasidžiaugė studentų nuoširdumu ir palinkėjo atsakingai žengti pasirinktu profesiniu keliu. „Skaitant studentų motyvacinius laiškus, labiausiai džiugino jų nuoširdumas, atvirumas ir noras veikti. Vis dėlto linkėdama visiems sėkmės kviečiu nepamiršti, kad norint ko nors pasiekti vien degančių akių nepakanka, reikia įdėti ir daug darbo bei nugalėti ne vieną kliūtį. O mes, įmonės, stengsimės Jums visokeriopai padėti“, – sakė A. Daujotienė.

Šiųmečiame konkurse dalyvavo per 300 studentų iš įvairių aukštųjų mokyklų ir 10 skirtingiems verslo sektoriams atstovaujančių verslo įmonių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »