„Karjeros dienos“: darbo ir vertingų pažinčių paieškos universitete

Publikuota: 2014 m. kovo 10 d. pirmadienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasideda keletą mėnesių truksiančios „Karjeros dienos‘14“. Šūkiu „Ateik ir susitik!” studentai  kviečiami mokytis ne tik iš daug pasiekusių ir kompanijoms vadovaujančių verslininkų, bet ir iš charizmatiškų bei drąsių pramogų pasaulio žvaigždžių – Radistų, Tado Vidmanto, Gedimino Jauniaus ir kitų.

„Lietuvoje jauniems specialistams darbą susirasti nelengva, taigi studentams siūlome apie karjerą galvoti jau nuo studijų pradžios: „Karjeros dienose“ raginame studentus pasitreniruoti prieš tikrus darbo pokalbius, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais. Kaip rodo patirtis, studentų ir verslininkų susitikimai dažnai baigiasi sandėriais: jei ne dėl darbo, tai dėl praktikos vietų ar partnerystės rašant baigiamuosius darbus, vykdant kursinius projektus“, - sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.

Dvi savaites vyksiančiose paskaitose studentai turės progos susipažinti ir susitikti beveik su 40 lyderių – VGTU alumnų, kompanijų vadovų ar atstovų, televizijos laidų vedėjų, aktorių, pramogų pasaulio žvaigždžių. Choreografas, baleto šokėjas J. Smoriginas pasakos, kodėl „Kitą mėnesį bus geriau“, Televizijos sporto žinių vedėja, Lietuvos bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė aiškins, kodėl „Sėkmės raktas – sportas“. Koučingo treneris Andrius Olechnovičius pasakos apie emocinį bankrotą, o „Sweco“ projektų direktorius Mindaugas Ivanavičius pagrįs, kodėl studijos bei darbo praktika – teisingos investicijos. „Girteka” įmonių grupės personalo direktorius „mokys parduoti”…

Kovo 19-ąją vyks kontaktų mugė, kurioje daugiau nei 40 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų atkeliaus į universitetą: ne tik pristatys kompanijas, bet ir norės susipažinti su studentais bei jų gyvenimo aprašymais.

„Jau antri metai „Karjeros dienose“ stengiamės sukurti erdvę studentų ir įmonių diskusijoms, vietą naujoms idėjoms gimti, partnerystei rastis. Džiaugiamės, kai studentai tuo pasinaudoja ir užmezga ryšius, pažįsta profesijas iš praktinės pusės, studijų metu gilinasi į verslui kylančius iššūkius ar pasisemia įkvėpimo mokslams, karjerai“, - pasakojo V. Navikienė.

Praėjusiais metais „Karjeros festivalyje“ dalyvavo per 3 tūkst. studentų, vyko daugiau nei 40 atvirų paskaitų, kurių metu įmonės tarp VGTU studentų ieškojo praktikantų, darbuotojų, siūlė bendradarbiauti atliekant tyrimus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »