„Karjeros dienos“: darbo ir vertingų pažinčių paieškos universitete

Publikuota: 2014 m. kovo 10 d. pirmadienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasideda keletą mėnesių truksiančios „Karjeros dienos‘14“. Šūkiu „Ateik ir susitik!” studentai  kviečiami mokytis ne tik iš daug pasiekusių ir kompanijoms vadovaujančių verslininkų, bet ir iš charizmatiškų bei drąsių pramogų pasaulio žvaigždžių – Radistų, Tado Vidmanto, Gedimino Jauniaus ir kitų.

„Lietuvoje jauniems specialistams darbą susirasti nelengva, taigi studentams siūlome apie karjerą galvoti jau nuo studijų pradžios: „Karjeros dienose“ raginame studentus pasitreniruoti prieš tikrus darbo pokalbius, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais. Kaip rodo patirtis, studentų ir verslininkų susitikimai dažnai baigiasi sandėriais: jei ne dėl darbo, tai dėl praktikos vietų ar partnerystės rašant baigiamuosius darbus, vykdant kursinius projektus“, - sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.

Dvi savaites vyksiančiose paskaitose studentai turės progos susipažinti ir susitikti beveik su 40 lyderių – VGTU alumnų, kompanijų vadovų ar atstovų, televizijos laidų vedėjų, aktorių, pramogų pasaulio žvaigždžių. Choreografas, baleto šokėjas J. Smoriginas pasakos, kodėl „Kitą mėnesį bus geriau“, Televizijos sporto žinių vedėja, Lietuvos bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė aiškins, kodėl „Sėkmės raktas – sportas“. Koučingo treneris Andrius Olechnovičius pasakos apie emocinį bankrotą, o „Sweco“ projektų direktorius Mindaugas Ivanavičius pagrįs, kodėl studijos bei darbo praktika – teisingos investicijos. „Girteka” įmonių grupės personalo direktorius „mokys parduoti”…

Kovo 19-ąją vyks kontaktų mugė, kurioje daugiau nei 40 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų atkeliaus į universitetą: ne tik pristatys kompanijas, bet ir norės susipažinti su studentais bei jų gyvenimo aprašymais.

„Jau antri metai „Karjeros dienose“ stengiamės sukurti erdvę studentų ir įmonių diskusijoms, vietą naujoms idėjoms gimti, partnerystei rastis. Džiaugiamės, kai studentai tuo pasinaudoja ir užmezga ryšius, pažįsta profesijas iš praktinės pusės, studijų metu gilinasi į verslui kylančius iššūkius ar pasisemia įkvėpimo mokslams, karjerai“, - pasakojo V. Navikienė.

Praėjusiais metais „Karjeros festivalyje“ dalyvavo per 3 tūkst. studentų, vyko daugiau nei 40 atvirų paskaitų, kurių metu įmonės tarp VGTU studentų ieškojo praktikantų, darbuotojų, siūlė bendradarbiauti atliekant tyrimus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »

Rugsėjo stresas: kaip apsaugoti pirmokus ir abiturientus?

Pasak sveikatos specialistų, ruduo kai kuriems moksleiviams, ypač pradinukams ir gimnazistams, sukelia nervinę įtampą, o sergančių jaunuolių skaičiai šokteli kelis kartus. skaityti »

Geriausiems Lietuvos studentams – vardinės LR prezidentų stipendijos

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl prezidentų stipendijų 2017–2018 studijų metams skyrimo. skaityti »

Beveik pusė Lietuvos tėvų už vaikų lavinimą planuoja mokėti pinigus

Lietuvos tėvai vis daugiau dėmesio ir finansų skiria vaikų lavinimui bei ugdymui. skaityti »

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą geografijos olimpiadų istoriją. skaityti »

Skiriant valstybės finansavimą moksliniams tyrimams – orientacija į kokybę

Finansuojant mokslinius tyrimus ypatingas dėmesys bus skiriamas kokybei. 60 proc. lėšų moksliniams tyrimams bus skiriama pagal kokybinius parametrus, 40 proc. lėšų – pagal kiekybinius rodiklius. skaityti »

Į pagalbą mokytojams: parengtos rekomendacijos, padėsiančios atpažinti smurtą patyrusius vaikus ir jiems padėti

Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. skaityti »

Regionų bibliotekose – nemokama teisinė pagalba

Prieš kelis mėnesius pradėję teikti nemokamą teisinę pagalbą nuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai pastebi: teisinių paslaugų poreikis yra didžiulis, tačiau jos įkandamos ne visiems. skaityti »

Priimamos paraiškos dėl atnaujintos Vlado Jurgučio premijos ir naujos Lietuvos banko premijos už disertaciją

Visą rugpjūtį ir pirmąją rugsėjo pusę Lietuvos bankui galima teikti paraiškas dėl dviejų premijų, skiriamų už ekonomikos srities mokslinės veiklos pasiekimus. skaityti »

Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje pelnytas bronzos medalis

Liepos 28–rugpjūčio 4 dienomis Teherane Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dešimtokas Gediminas Lelešius (mokytoja Kristina Serapinaitė) laimėjo bronzos medalį. skaityti »