„Karjeros dienos“: darbo ir vertingų pažinčių paieškos universitete

Publikuota: 2014 m. kovo 10 d. pirmadienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasideda keletą mėnesių truksiančios „Karjeros dienos‘14“. Šūkiu „Ateik ir susitik!” studentai  kviečiami mokytis ne tik iš daug pasiekusių ir kompanijoms vadovaujančių verslininkų, bet ir iš charizmatiškų bei drąsių pramogų pasaulio žvaigždžių – Radistų, Tado Vidmanto, Gedimino Jauniaus ir kitų.

„Lietuvoje jauniems specialistams darbą susirasti nelengva, taigi studentams siūlome apie karjerą galvoti jau nuo studijų pradžios: „Karjeros dienose“ raginame studentus pasitreniruoti prieš tikrus darbo pokalbius, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais. Kaip rodo patirtis, studentų ir verslininkų susitikimai dažnai baigiasi sandėriais: jei ne dėl darbo, tai dėl praktikos vietų ar partnerystės rašant baigiamuosius darbus, vykdant kursinius projektus“, - sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.

Dvi savaites vyksiančiose paskaitose studentai turės progos susipažinti ir susitikti beveik su 40 lyderių – VGTU alumnų, kompanijų vadovų ar atstovų, televizijos laidų vedėjų, aktorių, pramogų pasaulio žvaigždžių. Choreografas, baleto šokėjas J. Smoriginas pasakos, kodėl „Kitą mėnesį bus geriau“, Televizijos sporto žinių vedėja, Lietuvos bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė aiškins, kodėl „Sėkmės raktas – sportas“. Koučingo treneris Andrius Olechnovičius pasakos apie emocinį bankrotą, o „Sweco“ projektų direktorius Mindaugas Ivanavičius pagrįs, kodėl studijos bei darbo praktika – teisingos investicijos. „Girteka” įmonių grupės personalo direktorius „mokys parduoti”…

Kovo 19-ąją vyks kontaktų mugė, kurioje daugiau nei 40 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų atkeliaus į universitetą: ne tik pristatys kompanijas, bet ir norės susipažinti su studentais bei jų gyvenimo aprašymais.

„Jau antri metai „Karjeros dienose“ stengiamės sukurti erdvę studentų ir įmonių diskusijoms, vietą naujoms idėjoms gimti, partnerystei rastis. Džiaugiamės, kai studentai tuo pasinaudoja ir užmezga ryšius, pažįsta profesijas iš praktinės pusės, studijų metu gilinasi į verslui kylančius iššūkius ar pasisemia įkvėpimo mokslams, karjerai“, - pasakojo V. Navikienė.

Praėjusiais metais „Karjeros festivalyje“ dalyvavo per 3 tūkst. studentų, vyko daugiau nei 40 atvirų paskaitų, kurių metu įmonės tarp VGTU studentų ieškojo praktikantų, darbuotojų, siūlė bendradarbiauti atliekant tyrimus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »