Projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ užbaigė mokymai apie socialinius tinklus

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Birželio 16 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko mokymai „Socialinių tinklų reikšmė ir panaudojimas Jūsų karjeroje“. Tai buvo baigiamasis Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamo projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2015“ renginys.

Projekto metu iš visų VGTU fakultetų absolventų (4 kurso bakalaurų ir 2 kurso magistrų) buvo atrinkta 100 studentų. Tai padaryta vertinant ne tik jų akademinius pasiekimus, bet ir aktyvumą už universiteto ribų, verslumą, savanorišką veiklą, sporto, meno pasiekimus, asmenines savybes ir gebėjimus, motyvaciją. 100 atrinktųjų gauna projekto laureatų sertifikatus, dalyvauja asmeninio tobulėjimo mokymuose, yra įtraukiami į tradicinį leidinį „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“. Projekto tikslas – pristatyti perspektyviausius universiteto absolventus darbdaviams.

Paskutiniame projekto renginyje – socialinių tinklų mokymuose – dalyviai buvo supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis pasitelkiant socialinius tinklus „Facebook“ ir „LinkedIn“. Praktinėje mokymų dalyje dalyviai nagrinėjo dažniausiai pasitaikančias socialinių tinklų naudojimo klaidas, aiškinosi, kaip tinkamai paruošti savo profilį darbo paieškai, kaip socialinių tinklų pagalba megzti ryšius su potencialiais darbdaviais. 

Tradiciškai pojekto pabaigoje pasirodo leidinys „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“, kuris yra pateikiamas socialiniams parneriams – daugiau nei 1000 įmonių, potencialių darbdavių. 

2015 m. projekto dalyviai leidinyje dalijosi savo ateities ir karjeros vizijomis, išsakė atsiliepimus apie studijas VGTU. Telekomunikacijų inžinerijos absolventas Artiom Kuznecov akcentavo, kad baigęs Elektronikos fakultetą subrendo kaip asmenybė: „Studijos universitete suteikė man kritinio mąstymo, išmokė mokytis ir tobulėti savarankiškai bei atkakliai siekti savo tikslų. Telekomunikacijų inžinerijos studijos suteikė reikiamą tvirtą žinių bagažą, kuris padėjo praplėsti akiratį ir labai padeda darbe sprendžiant techninius klausimus“. 

Buvęs mechatronikos studentas Tadas Lenkutis taip pat džiaugėsi  savo pasirinkta profesija: „VGTU su kaupu išpildė mano lūkesčius. Džiugu, kad studijuodamas gavau ne tik svarbių žinių, bet ir įgijau visapusiškos patirties. Esu entuziastingas jaunas specialistas ir stiprios motyvacijos vedinas netolimoje ateityje tikiuosi tapti kompetentingu inžinieriumi, o gal kada nors ir VGTU Mechanikos fakulteto profesoriumi!“.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »