Projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ užbaigė mokymai apie socialinius tinklus

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Birželio 16 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko mokymai „Socialinių tinklų reikšmė ir panaudojimas Jūsų karjeroje“. Tai buvo baigiamasis Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamo projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2015“ renginys.

Projekto metu iš visų VGTU fakultetų absolventų (4 kurso bakalaurų ir 2 kurso magistrų) buvo atrinkta 100 studentų. Tai padaryta vertinant ne tik jų akademinius pasiekimus, bet ir aktyvumą už universiteto ribų, verslumą, savanorišką veiklą, sporto, meno pasiekimus, asmenines savybes ir gebėjimus, motyvaciją. 100 atrinktųjų gauna projekto laureatų sertifikatus, dalyvauja asmeninio tobulėjimo mokymuose, yra įtraukiami į tradicinį leidinį „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“. Projekto tikslas – pristatyti perspektyviausius universiteto absolventus darbdaviams.

Paskutiniame projekto renginyje – socialinių tinklų mokymuose – dalyviai buvo supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis pasitelkiant socialinius tinklus „Facebook“ ir „LinkedIn“. Praktinėje mokymų dalyje dalyviai nagrinėjo dažniausiai pasitaikančias socialinių tinklų naudojimo klaidas, aiškinosi, kaip tinkamai paruošti savo profilį darbo paieškai, kaip socialinių tinklų pagalba megzti ryšius su potencialiais darbdaviais. 

Tradiciškai pojekto pabaigoje pasirodo leidinys „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“, kuris yra pateikiamas socialiniams parneriams – daugiau nei 1000 įmonių, potencialių darbdavių. 

2015 m. projekto dalyviai leidinyje dalijosi savo ateities ir karjeros vizijomis, išsakė atsiliepimus apie studijas VGTU. Telekomunikacijų inžinerijos absolventas Artiom Kuznecov akcentavo, kad baigęs Elektronikos fakultetą subrendo kaip asmenybė: „Studijos universitete suteikė man kritinio mąstymo, išmokė mokytis ir tobulėti savarankiškai bei atkakliai siekti savo tikslų. Telekomunikacijų inžinerijos studijos suteikė reikiamą tvirtą žinių bagažą, kuris padėjo praplėsti akiratį ir labai padeda darbe sprendžiant techninius klausimus“. 

Buvęs mechatronikos studentas Tadas Lenkutis taip pat džiaugėsi  savo pasirinkta profesija: „VGTU su kaupu išpildė mano lūkesčius. Džiugu, kad studijuodamas gavau ne tik svarbių žinių, bet ir įgijau visapusiškos patirties. Esu entuziastingas jaunas specialistas ir stiprios motyvacijos vedinas netolimoje ateityje tikiuosi tapti kompetentingu inžinieriumi, o gal kada nors ir VGTU Mechanikos fakulteto profesoriumi!“.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »

Rugsėjo stresas: kaip apsaugoti pirmokus ir abiturientus?

Pasak sveikatos specialistų, ruduo kai kuriems moksleiviams, ypač pradinukams ir gimnazistams, sukelia nervinę įtampą, o sergančių jaunuolių skaičiai šokteli kelis kartus. skaityti »

Geriausiems Lietuvos studentams – vardinės LR prezidentų stipendijos

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl prezidentų stipendijų 2017–2018 studijų metams skyrimo. skaityti »

Beveik pusė Lietuvos tėvų už vaikų lavinimą planuoja mokėti pinigus

Lietuvos tėvai vis daugiau dėmesio ir finansų skiria vaikų lavinimui bei ugdymui. skaityti »

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą geografijos olimpiadų istoriją. skaityti »

Skiriant valstybės finansavimą moksliniams tyrimams – orientacija į kokybę

Finansuojant mokslinius tyrimus ypatingas dėmesys bus skiriamas kokybei. 60 proc. lėšų moksliniams tyrimams bus skiriama pagal kokybinius parametrus, 40 proc. lėšų – pagal kiekybinius rodiklius. skaityti »

Į pagalbą mokytojams: parengtos rekomendacijos, padėsiančios atpažinti smurtą patyrusius vaikus ir jiems padėti

Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. skaityti »

Regionų bibliotekose – nemokama teisinė pagalba

Prieš kelis mėnesius pradėję teikti nemokamą teisinę pagalbą nuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai pastebi: teisinių paslaugų poreikis yra didžiulis, tačiau jos įkandamos ne visiems. skaityti »

Priimamos paraiškos dėl atnaujintos Vlado Jurgučio premijos ir naujos Lietuvos banko premijos už disertaciją

Visą rugpjūtį ir pirmąją rugsėjo pusę Lietuvos bankui galima teikti paraiškas dėl dviejų premijų, skiriamų už ekonomikos srities mokslinės veiklos pasiekimus. skaityti »

Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje pelnytas bronzos medalis

Liepos 28–rugpjūčio 4 dienomis Teherane Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dešimtokas Gediminas Lelešius (mokytoja Kristina Serapinaitė) laimėjo bronzos medalį. skaityti »