Susitiko tarptautiniuose mainuose dalyvavę studentai

Publikuota: 2014 m. liepos 30 d. trečiadienis

Prieš prasidedant atostogoms, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko tarptautinis OCEANS NETWORK AGM renginys, kuriame dalyvavo apie 80 dalyvių iš viso pasaulio. Šiemet susirinkusieji aptarė Europos Komisijos sprendimus bei naują Erasmus+ programą. Jie nagrinėjo OCEANS tinklo galimybes, modelius ir būsimą struktūrą, derino darbinius tinklo klausimus ir kėlė kvalifikaciją. Šių metų mokymosi tematika buvo „Tarpkultūrinės inovatyvios ir visa apimančios lyderystės perspektyvos“.

Projekto koordinatorė VGTU Užsienio ryšių direkcijos Tarptautinių programų grupės vedėja Justina Pluktaitė, pasakojo, kad OCEANS NETWOK – alumnų tinklas, jungiantis studentus ir darbuotojus, dalyvavusius tam tikrose mainų programose. VGTU universiteto studentai taip pat turi galimybę išvykti į Pietų Korėją ir kitas ne ES šalis pagal dvišales mainų programas. Vėliau šie studentai yra kviečiami prisijungti prie OCEANS NETWORK bendruomenės ir dalyvauti šio tinklo rengiamose iniciatyvose.

„Šis tinklas studentams, o kartu ir universitetui suteikia galimybę susipažinti su Europos Komisijos vykdomomis programomis. Be to, jis jungia aktyvius viso pasaulio specialistus, taigi leidžia VGTU studentams būti su lyderiais ir mokytis iš jų. Norėtųsi pridurti, kad VGTU šiame tinkle yra itin aktyvus veikėjas“, – pasakojo J. Pluktaitė.

OCEANS NETWORK AGM yra kasmetinis renginys, į kurį susirenka tinklo nariai iš viso pasaulio. Šios bendruomenės tikslas – pratęsti mainų programų gyvavimą ir jų teikiamą naudą sudarant sąlygas bendruomenės nariams dalyvauti konferencijose ir mokymuose, gilinti tarpkultūrines žinias bei susitikti su bendraminčiais.

OCEANS NETWORK vienija studentus, absolventus ir personalą dalyvavusius mainų programose pagal dvišales sutartis tarp Europos bei šalių ir regionų, tokių kaip Japonija, Pietų Korėja, Kanada, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Naujoji Zelandija. 2012 m. VGTU vyko pirmasis OCEAN NETWORKS seminaras apie kultūrinius prezentacijų pristatymo skirtumus. Šiais metais pagrindiniam susirinkimui buvo pasirinktas VGTU.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »