Susitiko tarptautiniuose mainuose dalyvavę studentai

Publikuota: 2014 m. liepos 30 d. trečiadienis

Prieš prasidedant atostogoms, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko tarptautinis OCEANS NETWORK AGM renginys, kuriame dalyvavo apie 80 dalyvių iš viso pasaulio. Šiemet susirinkusieji aptarė Europos Komisijos sprendimus bei naują Erasmus+ programą. Jie nagrinėjo OCEANS tinklo galimybes, modelius ir būsimą struktūrą, derino darbinius tinklo klausimus ir kėlė kvalifikaciją. Šių metų mokymosi tematika buvo „Tarpkultūrinės inovatyvios ir visa apimančios lyderystės perspektyvos“.

Projekto koordinatorė VGTU Užsienio ryšių direkcijos Tarptautinių programų grupės vedėja Justina Pluktaitė, pasakojo, kad OCEANS NETWOK – alumnų tinklas, jungiantis studentus ir darbuotojus, dalyvavusius tam tikrose mainų programose. VGTU universiteto studentai taip pat turi galimybę išvykti į Pietų Korėją ir kitas ne ES šalis pagal dvišales mainų programas. Vėliau šie studentai yra kviečiami prisijungti prie OCEANS NETWORK bendruomenės ir dalyvauti šio tinklo rengiamose iniciatyvose.

„Šis tinklas studentams, o kartu ir universitetui suteikia galimybę susipažinti su Europos Komisijos vykdomomis programomis. Be to, jis jungia aktyvius viso pasaulio specialistus, taigi leidžia VGTU studentams būti su lyderiais ir mokytis iš jų. Norėtųsi pridurti, kad VGTU šiame tinkle yra itin aktyvus veikėjas“, – pasakojo J. Pluktaitė.

OCEANS NETWORK AGM yra kasmetinis renginys, į kurį susirenka tinklo nariai iš viso pasaulio. Šios bendruomenės tikslas – pratęsti mainų programų gyvavimą ir jų teikiamą naudą sudarant sąlygas bendruomenės nariams dalyvauti konferencijose ir mokymuose, gilinti tarpkultūrines žinias bei susitikti su bendraminčiais.

OCEANS NETWORK vienija studentus, absolventus ir personalą dalyvavusius mainų programose pagal dvišales sutartis tarp Europos bei šalių ir regionų, tokių kaip Japonija, Pietų Korėja, Kanada, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Naujoji Zelandija. 2012 m. VGTU vyko pirmasis OCEAN NETWORKS seminaras apie kultūrinius prezentacijų pristatymo skirtumus. Šiais metais pagrindiniam susirinkimui buvo pasirinktas VGTU.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

6 gyvenimo pamokos, kurių išmokstama po paskaitų

Nors gyvenimo aprašyme skiltis „kita veikla“ yra paskutinė ir atrodo nereikšminga, būtent ji suteikia darbdaviui informacijos apie tai, koks žmogus siekia prisijungti prie komandos. Neretai būtent šios, asmeninės savybės, nulemia sprendimą – atsivers ar užsitrenks svajonių karjeros durys. skaityti »

Stereotipai lūžta: programavimas – moterims vis patrauklesnė sritis

Tik ~30 proc. visų IT srityje dirbančių specialistų pasaulyje yra moterys. skaityti »

Kokių specialistų reikės ateities mados versle?

Mados verslas neatpažįstamai keičiasi, todėl keičiasi ir reikalavimai čia dirbantiems specialistams. skaityti »

Lietuvos inovacijų progresui skatinti – 2,5 mln. eurų

Inovatyvios įmonės, bendradarbiaujančios ar norinčios bendradarbiauti su mokslininkais, vėl gali teikti paraiškas gauti inovacinių čekių. skaityti »

Mokyklose siūloma išjungti skambutį

Aktorius, kuriantis praktikas mokykloje, mokytojas Paulius Tamolė sako – išjunkite mokyklose skambutį. skaityti »

Rašytojai Rutai Sepetys įteikta garbinga Jungtinės Karalystės literatūros premija

Birželio 19 d. Londone lietuvių kilmės rašytojai Rutai Sepetys įteiktas garbingiausias, 80-metį minintis Jungtinės Karalystės apdovanojimas už literatūrą vaikams ir jaunimui – Carnegie medalis. skaityti »

Vis daugiau studentų Lietuvos universitetuose nori studijuoti anglų kalba

Sunku įsivaizduoti sėkmingą verslininką, nekalbantį anglų kalba. Netolimoje ateityje anglų kalba taps privaloma visų profesijų atstovams. skaityti »

Informacinių technologijų egzaminą laiko rekordinis skaičius abiturientų

Specialistai teigia, kad po 10 – 15 metų visos verslo įmonės bus susijusios su informacinėmis technologijomis, taigi nebestebina tai, jog savo ateitį su šia sritimi sieja vis daugiau jaunuolių. skaityti »

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. skaityti »

VU rektorius Artūras Žukauskas susitikime su LEU bendruomene: „LEU turi stiprių dalyko didaktikos mokslininkų“

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko susitikimas dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos. Diskusijoje dalyvavo LEU bendruomenės nariai, kurie galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus Vilniaus universiteto (VU) rektoriui prof. Artūrui Žukauskui. skaityti »