Tvarios energijos apdovanojimuose 1-ąją vietą užėmė „Schneider Electric“ Energijos universitetas

Publikuota: 2014 m. gruodžio 1 d. pirmadienis

Kasmet Europos Komisijos rengiamuose Europos Tvarios energijos apdovanojimuose švietimo kategorijoje pirmoji vieta atiteko „Schneider Elactric“ Energijos universitetui – nemokamai internetinei švietimo programai. Šiemet EK apdovanojimams buvo pateikti 342 projektai.

Energijos universitetas – tai nuo 2009 m. internete veikianti ir bet kuriuo metu pasiekiama studijų platforma, siūlanti daugiau nei 350 kursų energetikos srities profesionalams. Energijos universitetas siūlo 2 tarptautinio sertifikavimo egzaminus. Bendradarbiaujant su Energijos profesionalų institutu, Energijos universitetas neseniai pristatė energijos valdymo specialisto egzaminą, kurį jau išlaikė ir sertifikatus įgijo daugiau nei 100 specialistų iš įvairių šalių. Energijos universitete specialius kursus 13 kalbų baigė daugiau nei 370 tūkst. specialistų iš 180 šalių.

„Šie skaičiai ir EK apdovanojimas – tai geriausias projekto sėkmės įrodymas, bylojantis apie nuolat augantį energijos efektyvumo specialistų poreikį“, – teigia Chris Hummel, „Schneider Electric” rinkodaros vadovas. „Šiandien tvarumo tema yra labai aktuali, tačiau dažniausiai informacija apie energijos efektyvumą yra techninio pobūdžio ir yra skirta inžinieriams, mokslininkams, bet ne verslininkams ar namų vartotojams. Energijos universitetas užpildo šią spragą ir suteikia žinių verslo atstovams bei namų vartotojams apie energijos vartojimą ir valdymą“.

Studijų programos sėkmė matuojama stebint lankomumo tendencijas. Dauguma universiteto lankytojų nuolat sugrįžta ir registruojasi į naujus nemokamus studijų kursus. Kas mėnesį universitete užsiregistruoja tūkstančiai naujų lankytojų: pastatų, elektros instaliacijos inžinieriai, projektuotojai, įmonių vadovai ir studentai.

Tarptautinių kompanijų susidomėjimas Energijos universiteto švietimo programomis, suteikiančiomis galimybę kelti darbuotojų kvalifikaciją, taip pat nuolat auga. Studijų programomis jau pasinaudojo kompanijos iš įvairių verslo sektorių: transporto, maisto ir gėrimų, viešbučių, sveikatos priežiūros, naftos ir dujų, informacinių technologijų. Energijos universiteto internetinė studijų platforma leidžia įmonėms susikurti studijų kursus savo vidiniuose interneto puslapiuose – tai veikia kaip vidinių mokymų įrankis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »