VGTU Elektronikos fakulteto studentai pirmieji dalyvaus pasauliniame programuotojų konkurse

Publikuota: 2011 m. spalio 22 d. šeštadienis

Pirmą kartą Lietuvos atstovai varžysis su viso pasaulio jaunaisiais programuotojais „IEEE Xtreme Programming Competition“ konkurse, kuriame Lietuvai atstovaus keturios VGTU Elektronikos fakulteto studentų komandos. Varžybos prasidės 3 val. nakties spalio 22 d. ir be pertraukos truks net 24 valandas. 

Jaunieji VGTU programuotojai per duotą laiką turės galimybę išspręsti iki 20 programavimo užduočių. Daugiausiai užduočių išsprendusi komanda bus apdovanota galimybe nemokamai aplankyti bet kurioje pasaulio vietoje vyksiantį IEEE renginį.

„VGTU studentai pirmieji Lietuvoje 2002 metais įsiliejo į IEEE veiklą ir įkūrė VGTU studentų padalinį. Narystė IEEE draugijoje suteikia galimybę naudotis didžiausiais informaciniais ištekliais technologijų srityje, laiku gauti specialistų pagalbą ar konsultaciją, dalintis naujausiomis ir aktualiomis mokslo ir studijų žiniomis su viso pasaulio kolegomis. „IEEE Xtreme Programming Competition“ konkursas leidžia studentams išbandyti savo jėgas bei pasižymėti kaip vieniems geriausių būsimųjų programuotojų pasaulyje“, – teigia IEEE Lietuvos skyriaus vadovas VGTU prof. Dalius Navakauskas.

„IEEE Xtreme Programming Competition“ konkursą jau penktą kartą organizuoja pasaulinis elektros ir elektronikos inžinierių institutas (angl. IEEE). Tai didžiausia pasaulyje profesionalų draugija, spartinanti technologijos pažangą žmonijos naudai. IEEE skelbia technikos žurnalus, remia konferencijas, kuria technologijų standartus ir remia daugiau nei 400 tūkstančių organizacijos narių profesinius interesus.

Šaltinis: pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »