VU studentai studijuoja pagal tarptautinių ekspertų geriausiai įvertintas studijų programas

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 31 d. šeštadienis

Praėjusiais mokslo metais užsienio ir Lietuvos ekspertai vertino 32 Vilniaus universitete vykdomų studijų programas. Studijų programos buvo vertinamos pagal 6 sritis: programos tikslus ir numatomus studijų rezultatus, programos sandarą, personalą, materialiuosius išteklius, studijų eigą ir jos vertinimą bei programos vadybą.

Ekspertai Vilniaus universiteto studijų programoms skyrė labai aukštus įvertinimus. Maksimaliais balais buvo įvertintos Orientalistikos centro bakalauro ir magistrantūros studijų programos Azijos studijos ir Šiuolaikinės Azijos studijos.

Taip pat aukštais balais įvertintos šios Vilniaus universitete vykdomos studijų programos: Gamtos mokslų fakultete – Genetikos bakalauro ir magistrantūros, Teisės fakultete – Teisės vientisųjų studijų, Filosofijos fakultete – Sociologijos bakalauro, Fizikos fakultete – Telekomunikacijų fizikos ir elektronikos bakalauro ir magistrantūros, Ekonomikos fakultete – Europos ekonominių studijų,Verslo ekonomikos, Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistrantūros, Medicinos fakultete – Odontologijos vientisųjų studijų, Filologijos fakultete – Prancūzų filologijos, Vokiečių filologijos bei Rusistikos bakalauro.

„Aukštosiose mokyklose gali būti vykdomos tik akredituotos studijų programos. Studijų programos akredituojamos remiantis išorinio vertinimo išvadomis – ekspertų įvertinimais. Džiaugiamės, kad aukštus ekspertų įvertinimus gavo didžioji dalis per praėjusius mokslo metus vertintų Vilniaus universiteto studijų programų. Verta pažymėti, kad ekspertai ypač gerai vertino akademinį universiteto personalą ir materialiuosius išteklius“, – sako Jekaterina Bortkevič, VU studijų direktorė.

Šaltinis: universiteto naujienos
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »