Vilniuje jau ketvirtą kartą rengiama tarptautinė konferencijų verslo paroda CONVENE

Publikuota: 2016 m. vasario 1 d. pirmadienis

Vilniuje ketvirtus metus iš eilės vyks tarptautinė dviejų dienų paroda-kontaktų mugė CONVENE. Renginys skirtas Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Parodos organizatorius – Vilniaus turizmo informacijos centras.

Numatoma, kad 2016 m. renginys suburs daugiau kaip 700 konferencijų verslo profesionalų. Į CONVENE atvyks per 160 potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje bei Baltijos regione.

Parodoje savo paslaugas ir produktus pristatys konferencijų turizmo verslo atstovai (viešbučiai, agentūros, netradicinės renginių organizavimo vietos, konferencijų biurai, konferencijų centrai, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių.

Renginio dalyviai ir lankytojai kviečiami dalyvauti edukacinėje programoje, kurioje pranešimus skaitys tarptautiniu mastu žinomi konferencijų, turizmo, rinkodaros ir renginių organizavimo ekspertai.

CONVENE vyks 2016 m. vasario 10–11 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO. Edukacinę renginio programą bus galima stebėti tiesiogiai per internetą www.convene.lt ir www.scena.lt. Vaizdo transliaciją jau ketvirtus metus iš eilės įgyvendina UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Įmonės specialistai renginio metu LIITEXPO parodų rūmuose taip pat įdiegs „Wi-Fi“ ryšį, taigi visi parodos lankytojai ir dalyviai galės naudotis belaidžiu internetu per savo mobiliuosius įrenginius, taip pat juose stebėti transliaciją iš salės, kurioje vyks mokomoji programa. Renginių vaizdo transliacijos – šiuolaikiškas būdas pasiekti didelę auditoriją, išreklamuoti savo renginius. Be to, transliacijų metu galima panaudoti ir kitokių reklamos būdų – reklaminius vaizdo intarpus, bėgančią reklaminę eilutę ir kt.

Parodoje „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pristatys ne tik vaizdo transliacijų galimybes, bet ir užsakomąsias paslaugas „ProfitIT“ (debesų infrastruktūra, „Wi-Fi“ sprendimai ir kt.). Didėjant klientų skaičiui ir informacinių technologijų reikšmei, populiarėja užsakomosios IT paslaugos, debesų infrastruktūros sprendimai, padedantys įmonėms taupyti lėšas ir žmogiškuosius išteklius, nes nereikia pirkti tinklo įrangos ir rūpintis jos priežiūra. Tokios paslaugos ypač patogios tais atvejais, kai organizuojami dideli renginiai, kuriuose reikia užtikrinti sklandžią technologijų veiklą. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ specialistai pasirūpina visos renginiui reikiamos įrangos įdiegimu ir jos sklandžiu veikimu. Į virtualiuosius debesis pravartu iškelti elektroninio pašto, klientų ir apskaitos valdymo sistemas.

Apie tai, kaip šiuolaikinės technologijos gali padėti pritraukti naujų klientų, taupyti lėšas ir laiką, daugiau sužinosite užsukę į UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ stendą parodoje CONVENE.


Žiūrėkite vaizdo įrašus iš ankstesnių CONVENE parodų edukacinės programos:

CONVENE 2015 

CONVENE 2014

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »