Didžiojoje Britanijoje sparčiai populiarėja mobilusis bankas

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Didžiosios Britanijos bankų asociacijos duomenimis, mobilusis bankas tapo populiariausiu finansų valdymo metodu tarp naudotojų. Ekspertai taip pat pabrėžė, kad mobilusis bankas aplenkė ir internetinę bankininkystę. Tikimasi, kad šiemet Didžiosios Britanijos gyventojai, norėdami pasitikrinti savo sąskaitą, mobiliuosius įrenginius naudos 895 mln. kartų.

Teigiama, kad 2020 metais gyventojai išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, valdydami savo sąskaitas, naudos 2,3 mlrd. karto dažniau nei internetą ir banko padalinius kartu sudėjus.

2015 metų kovo pabaigoje Didžiosios Britanijos gyventojai 22,9 mln. kartų įsidiegė mobiliąsias banko programėles. O tai 8,2 mln. daugiau nei praėjusiais metais. Be to, šiemet, naudodamiesi mobiliuoju banku, britai pervedė 2,9 mlrd. svarų sterlingų kas savaitę. 2014 metais šis rodiklis siekė 2 mlrd. svarų sterlingų.

„Labai svarbu, kad Vyriausybė vis daugiau investuoja į 4G ir spartųjį plačiajuostį ryšį. Tai suteikia galimybę didesnei daliai žmonių dalyvauti savotiškoje bankinėje revoliucijoje“, – sakė Didžiosios Britanijos bankų asociacijos vykdomasis direktorius Antony Brown.

 

Šaltinis: int-bank.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

SEB: skaitmenizacijos nauda verslui – greitis ir paprastumas

Lietuvos, Latvijos ir Estijos didžiosios įmonės pripažįsta, kad skaitmenizacija šiandien yra labai svarbi sėkmingai verslo plėtrai. skaityti »

Kinai diegia naują veidų atpažinimo technologiją

Kinijos kompanija PING AN diegia naują veidų atpažinimo technologiją. Ji bus naudojama kapitalo valdymo sistemoje ir prisidės prie greičiausios Kinijoje virtualios kreditų išdavimo platformos kūrimo. skaityti »

Italija kuria bankų gelbėjimo fondą

Silpnesni Italijos bankai, draudikai ir aktyvus valdančios kompanijos susitarė su šalies valdžia dėl 5mlrd. eurų gelbėjimo fondo. skaityti »

Zambijos valiuta – vertingiausia pasaulyje?

Per pirmuosius 2016 m. mėnesius Zambijos valiuta sugebėjo šoktelti taip, kad savo verte aplenkė net auksą ir sidabrą. skaityti »

„Citadele“ bankas pirmasis Baltijos šalyse įdiegė internetinę tiesioginio pokalbio programą

„Citadele“ bankas Lietuvoje pradėjo naudoti internetinę tiesioginio pokalbio programą (angl. Live Chat). Tai pirmas kartas Baltijos šalyse, kuomet ši technologija pritaikoma bankiniame sektoriuje. skaityti »

Europos parlamente – konferencija apie virtualiąsias valiutas

Europos parlamente organizuojamas keturių dienų konferencija virtualiųjų valiutų ir „Blockchain“ technologijų klausimais. Informacinio apžvalginio pobūdžio renginys, visų pirma, skirtas deputatams. skaityti »

Pradėjo veikti Lietuvos banko paskyra „Facebook'e“

Lietuvos bankas jau turi oficialią paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ skaityti »

Didžiojoje Britanijoje – nauja paslauga „PayPal Credit“

Mokėjimo kompanija „PayPal“ Didžiojoje Britanijoje pristatė naują paslaugą „PayPal Credit“. Ji leis naudotojams pasiskolinti iki 150 svarų sterlingų be jokių palūkanų pirmus keturis mėnesius. skaityti »

Bankai su klientais ketina bendrauti per „Facebook Messenger“

„Bank of America“ – vienas iš pirmųjų bankų, pareiškusių apie komunikacijos platformos „Facebook Messenger“ panaudojimą bendraujant su klientais. skaityti »

Bankai turi būti pasiruošę technologijų plėtros pokyčiams

„Šiandienėje bankininkystėje svarbu turėti finansinių išteklių ir būti pasiruošusiems technologijų plėtros pokyčiams“, – sakė SEB grupės prezidentė Annika Falkengren Taline vykusiame renginyje „Baltic Business Summit 2016“, skirtame Baltijos šalių didelėms įmonėms. skaityti »