Didžiojoje Britanijoje sparčiai populiarėja mobilusis bankas

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Didžiosios Britanijos bankų asociacijos duomenimis, mobilusis bankas tapo populiariausiu finansų valdymo metodu tarp naudotojų. Ekspertai taip pat pabrėžė, kad mobilusis bankas aplenkė ir internetinę bankininkystę. Tikimasi, kad šiemet Didžiosios Britanijos gyventojai, norėdami pasitikrinti savo sąskaitą, mobiliuosius įrenginius naudos 895 mln. kartų.

Teigiama, kad 2020 metais gyventojai išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, valdydami savo sąskaitas, naudos 2,3 mlrd. karto dažniau nei internetą ir banko padalinius kartu sudėjus.

2015 metų kovo pabaigoje Didžiosios Britanijos gyventojai 22,9 mln. kartų įsidiegė mobiliąsias banko programėles. O tai 8,2 mln. daugiau nei praėjusiais metais. Be to, šiemet, naudodamiesi mobiliuoju banku, britai pervedė 2,9 mlrd. svarų sterlingų kas savaitę. 2014 metais šis rodiklis siekė 2 mlrd. svarų sterlingų.

„Labai svarbu, kad Vyriausybė vis daugiau investuoja į 4G ir spartųjį plačiajuostį ryšį. Tai suteikia galimybę didesnei daliai žmonių dalyvauti savotiškoje bankinėje revoliucijoje“, – sakė Didžiosios Britanijos bankų asociacijos vykdomasis direktorius Antony Brown.

 

Šaltinis: int-bank.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Pradedamos kaldinti 1 euro lietuviškos monetos

Birželio 16-ąją Vilniuje, Lietuvos monetų kalykloje, pradedamos kaldinti 1 euro lietuviškos monetos. skaityti »

Lietuvoje ketinama įtvirtinti bankų riziką ribojančius „Bazelio 3“ reikalavimus

Į Lietuvos finansų sektorių reglamentuojančius teisės aktus ketinama perkelti Bazelio bankų priežiūros komiteto patvirtintus naujus kredito įstaigų ir investicinių įmonių riziką ribojančius reikalavimus („Bazelis 3“ paketą). skaityti »

Bankams teikiant daugiau informacijos mokesčių inspektoriams, bus daugiau skaidrumo

Seimas svarsto siūlymą šalies bankus įpareigoti kartą per metus Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) teikti informaciją apie klientus ir jų finansines operacijas. skaityti »

Su mokėjimo kortele lietuviai vis dar skuba prie bankomato, estai atsiskaito vietoje

Estijoje 52 proc. visų mėnesio išlaidų sudaro atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis, o Lietuvoje šis rodiklis yra 31 proc., Latvijoje – 35 proc. visų mėnesio išlaidų. skaityti »

Lietuvos bankas nekeičia palūkanų normos už centriniame banke laikomas komercinių bankų lėšas

Lietuvos bankas komerciniams šalies bankams ir toliau taikys nulines palūkanų normas už Lietuvos banke laikomas privalomąsias atsargas litais. skaityti »

SEB bankas – geidžiamiausių darbdavių trejetuke jau dešimtmetį

SEB bankas jau dešimt metų iš eilės išlieka geidžiamiausiųjų šalies darbdavių trejetuke dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo „cv.lt“ organizuojamuose rinkimuose. skaityti »

Latvijos bankas: Lietuvos narystė euro zonoje padidins Baltijos šalių investicinį patrauklumą

Lietuvos prisijungimas prie euro zonos padidins trijų Baltijos valstybių investicinį patrauklumą. skaityti »

Leidimas įsivesti eurą reiškia ir narystę Bankų sąjungoje

Lietuvos narystė euro zonoje reiškia ir šalies prisijungimą prie Europos Sąjungos bankų sąjungos, teigia Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »

Baltijos valstybių centrinių bankų vadovai: Lietuvos prisijungimas prie euro zonos būtų naudingas visam regionui

Artėjant Europos institucijų sprendimo dėl Lietuvos pakvietimo įstoti į euro zoną priėmimui, Baltijos valstybių centrinių bankų vadovai teigia, kad įstojimas į euro zoną sustiprintų ne tik Lietuvą, bet ir visą Baltijos regioną. skaityti »

2014 m. pirmąjį ketvirtį bankai stiprino kapitalą, jų turtas beveik nekito

Nors bankai yra gerai kapitalizuoti, šių metų pradžioje daugelis bankų savo kapitalą dar labiau sustiprino 2013-aisiais uždirbtu pelnu. skaityti »