Lietuvos verslo konfederacija „Socialiai atsakingo verslo 2011“ titulą skyrė „Danske“ bankui

Publikuota: 2012 m. kovo 16 d. penktadienis

Lietuvos verslo konfederacija įvertino „Danske“ banko praėjusių metų nuopelnus socialinės atsakomybės veikloje. Už pažangiausią ir efektyviausią socialinės atsakomybės principų taikymą versle pernai įsteigtas „Socialiai atsakingo verslo“ apdovanojimas skirtas „Danske“ bankui.

„Danske“ bankas „Socialiai atsakingo verslo“ apdovanojimą pelnė už daugelį projektų, aktyviai kuriamų keturiomis pagrindinėmis kryptimis: didelis dėmesys skiriamas klientams, darbuotojams, aplinkosaugai bei visuomenei. Bankas socialinę atsakomybę nuosekliai vysto plėtodamas visuomenės finansinio raštingumo projektus, tokius kaip Finansinio raštingumo olimpiada, edukacinis žaidimas vaikams „Pinigėnai“, paskaitų ciklas mokiniams „Pažink banką“ ir kiti.

„Mums labai svarbus šis verslo bendruomenės įvertinimas ir palaikymas. Veikdami kartu, tampame nepalyginamai turtingesni žiniomis, patirtimi ir galime prisidėti prie svarbiausių visuomenės problemų sprendimo. Mums tai ypatingas momentas, nes šie metai „Danske“ banke – socialinės atsakomybės metai. Socialinę atsakomybę vystome nuosekliai plėtodami finansinio raštingumo projektus. Būtent finansinio raštingumo ugdymas yra pagrindinė visos „Danske Bank“ grupės socialinės atsakomybės kryptis. Mūsų žinios, vietinė ir tarptautinė patirtis bei partnerystė gali labiausiai pasitarnauti, kad bet kokio amžiaus žmogus įgytų arba sustiprintų savo finansinio raštingumo įgūdžius“, – sako „Danske“ banko generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.

„Danske“ banko socialinės atsakomybės pagrindas yra finansinio raštingumo ugdymas. Bankas vadovaujasi filosofija, kad investicijos į finansinio raštingumo ugdymą yra ilgalaikės, teikiančios tiesioginės naudos visuomenei. Finansinio raštingumo projektai skatina banko bendruomenės ir visuomenės bendradarbiavimą bei susitelkimą.

Be visuomenės finansinio raštingumo skatinimo bankas aktyviai bendradarbiauja su mokslo sektoriumi. Mat partnerystė su mokslo srityje veikiančiomis organizacijomis ir universitetais „Danske“ bankui leidžia prisidėti keliant studentų finansinį raštingumą ir didinti jų kompetenciją.

„Danske“ bankas siekia stiprinti Lietuvos verslą, kad jis galėtų konkuruoti globalios rinkos sąlygomis. Skatindamas įmones plėtoti aukštųjų technologijų potencialą „Danske“ bankas yra pagrindinis „Žinių ekonomikos įmonės“ rinkimų rėmėjas. Daugiau kaip aštuonerius metus „Danske“ bankas yra ir konferencijų ciklo „Gazelės“ partneris.

„Danske“ banko socialinės iniciatyvos įtraukia ir kitas organizacijas, jos mielai bendradarbiauja įgyvendinant naujus sumanymus. 2011 metais socialiniais banko partneriais buvo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Lietuvos bankas, Finansinio savarankiškumo mokykla, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Kauno technologijos universitetas, Edukologijos universiteto Socialinės komunikacijos institutas, Danijos kultūros institutas Lietuvoje, NVO vaikams konfederacija. Ilgalaikis ir nuolatinis bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis bei mokslo organizacijomis „Danske“ bankui padeda plėtoti socialinės atsakomybės projektus visuomenės labui.

Pernai bankas įgyvendino ir specialias geros valios iniciatyvas. Pavyzdžiui, antrus metus „Danske“ bankas prisijungė prie „Nedelsk“ projekto „Rožinis kaspinas“, remia danišką kultūrą. Antrus metus iš eilės organizuota 1000 našlaičių kalėdinė šventė „Vaikų žvaigždynas“ bei gerumo akcija „Pabradės vaikų namams“. Darbuotojų iniciatyva „Danske“ banke organizuojamos savanorių kraujo donorystės akcijos, pernai šioje akcijoje dalyvavo 22 banko darbuotojai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »