„HTC Desire 510“ suteiks galimybę mėgautis sparčiuoju 4G už prieinamą kainą

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 27 d. trečiadienis

Bendrovė HTC pristatė 4G tinklą palaikantį išmanųjį telefoną „Desire 510“. Keturių branduolių procesoriumi ir erdviu ekranu apginkluotas išmanusis suteiks vartotojams galimybę mėgautis itin spartaus mobiliojo interneto privalumais už itin patrauklią kainą.

„Rinkoje apie 4G kalbama jau labai seniai, tačiau šiuo ryšiu naudotis gali tik brangiausių išmaniųjų savininkai. Mūsų įsitikinimu, moderniausios technologijos turi būti prieinamos ir su mažesniais biudžetais. Todėl mes pristatome „Desire 510“, išmanųjį, į kurį galėsite itin greitai atsisiųsti filmų, TV laidų, muzikos albumų, žaidimų ar kitų pramogų išskirtine sparta ir už itin patrauklią kainą“, – sakė korporacijos HTC vadovas Peteris Chou.

„Desire 510“ pasižymės keturių branduolių 1,2 GHz „Snapdragon 410“ procesoriumi, kuris užtikrins sklandų išmaniojo darbą žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus ar dirbant su keliomis programomis vienu metu. Įrenginyje įdiegti 8 GB atminties saugojimui, yra galimybė jos prisidurti naudojantis „microSD“ kortele.

Telefone sumontuotas 4,7 colio ekranas su „HTC Sense” technologija, kuriame bus patogu žiūrėti filmus, žaisti, grožėtis nuotraukomis ar naršyti internetą. „Desire 510“ pasižymės ir unikalia „HTC BlinkFeed“ funkcija, kuri leis visų vartotojui aktualių informacijos šaltinių atnaujinimus atvaizduoti pagrindiniame ekrane.

Išmanųjį Lietuvoje bus galima įsigyti baltos arba pilkos spalvos. Jis turės „Dot View“ dėklą, pirmą kartą pristatytą kompanijos flagmanui „HTC One (M8). Su šiuo dėklu bus galima atsiliepti telefonu jo neišimant, rinktis jo užsklandą iš 18 skirtingų temų ar asmeninės nuotraukų galerijos ir t.t.

„Desire 510“ palaikys „Android 4.4“ programinę įrangą su „HTC Sense“. Į Lietuvą jis atkeliauti turėtų rugsėjo mėn. pabaigoje. Numatoma išmaniojo kaina – 190 eurų (655 Lt.).

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Elita Citovičiūtė gyvena dviejose šeimose

Fotomodelis ir socialinių tinklų žvaigždė Elita Citovičiūtė gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja įvairiose fotosesijose, veda laidą „IT+“, yra šviesolaidinio interneto tiekėjo „Penki“ reklaminis veidas, daug keliauja po įvairias pasaulio šalis. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »