Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia studijuoti Kūrybines ir kultūrines industrijas

Publikuota: 2012 m. liepos 16 d. pirmadienis

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) jau kviečia būsimuosius studentus rinktis naują ir itin perspektyvią komunikacijos krypties Kūrybinių ir kultūrinių industrijų bakalauro studijų programą.

Kūrybinės ir kultūrinės industrijos – tai naujosios ekonomikos ir šiuolaikinio verslo sritis, kurianti ir komunikuojanti kūrybines inovacijas. Programa aprėpia visas klasikines kūrybinių ir kultūrinių industrijų veiklas ir jų taikymo metodus bei teorinius požiūrius. Programos ypatumas – tai mokslinių žinių, kultūros ir socialinių technologijų integracijos lydinys, suteikiantis kūrybinių ir kultūrinių inovacijų organizavimo, vadybos ir komunikacijos gebėjimus globalizacijos sąlygomis.

„Šios programos tikslas – rengti aukščiausio lygio kūrybinių ir kultūrinių industrijų profesionalus, kurie gebėtų organizuoti ir valdyti pasaulinio lygio kūrybos verslus ir kūrybinius bei kultūrinius projektus“, – teigė vienas iš šios studijų programos vadovų, KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, „Kūrybinės ir kultūrinės industrijos šiuo metu veikia kiekvieną tradicinės pramonės šaką, nuo batų gamybos iki kelionių į kosmosą, nuo turizmo paslaugų ir sporto industrijų. Nenuostabu, kad kūrybinės ir kultūrinės industrijos tampa ir kūrybinės visuomenės varikliu ir žinių visuomenės atmaina“.

„Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studijų programos bakalaurai gali sėkmingai dirbti dizaino, leidybos, kompiuterinių žaidimų, mados, kino, scenos menų, žaislų, architektūros, amatų, muzikos, televizijos ir radijo, spaudos industrijose, taip pat stipriai populiarėjančiuose naujųjų medijų, socialinių tinklų, virtualių verslų, interaktyvių aplikacijų, skaitmeninio turinio gamybos industrijose ir, žinoma, tęsti studijas komunikacijos ir kitų socialinių mokslų krypčių antrosios pakopos studijose“, - apie absolventų perspektyvas ir įsidarbinimo galimybes kalbėjo kita šios programos vadovė Rasa Levickaitė.

Kūrybinės ir kultūrinės industrijų nuolatinių studijų trukmė yra 3,5 metų, pasirinkusiems ištęstines studijas jos truks 5 metus. Nuolatinių studijų kaina – 4800 Lt metams, ištęstinių studijų – 3400 Lt metams.

Daugiau informacijos apie dokumentų priėmimą į šią studijų programą rasite Universiteto internetiniame puslapyje.

Kazimiero Simonavičiaus universitete, be jau vykdomų vientisųjų Teisės studijų,  Tarptautinės verslo teisės bei Kūrybinių ir Kultūrinių industrijų bakalauro studijų, nuo šių metų rugsėjo 1 dienos ketinama vykdyti Pramogų ir turizmo industrijų, Verslumo ir vadybos bei Verslo sociologijos bakalauro studijas bei Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo, Geostrategijos studijų ir Kūrybos ekonomikos magistrantūros studijas.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »