BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą

Publikuota: 2020 m. gruodžio 15 d. antradienis

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose.

Svetainėje pateikiama informacija apie aktualias grynųjų pinigų judėjimo organizavimo problemas, su kuriomis susiduria bankinio sektoriaus organizacijos, teikiančios savitarnos paslaugas, ir kaip tas problemas galima išspręsti, naudojant programinį sprendimą „Cash Management.iQ“.

Taikant specializuotus grynųjų pinigų judėjimo optimizavimo sprendimus, galima gerokai padidinti  ekonominį efektyvumą: priklausomai nuo organizacijos vidinių procesų, grynųjų pinigų tvarkymui sutaupoma vidutiniškai 10-30 proc. Norint tiksliau išsiaiškinti, koks efektas būtų pasiektas, interneto svetainėje siūloma pasinaudoti specialiu skaičiuotuvu.

Čia taip pat rasite atsakymus į pagrindinius klausimus apie BS/2 specialistų sukurtą sistemą „Cash Management.iQ“, skirtą padėti optimizuoti grynųjų pinigų paskirstymą bankomatuose, pinigų saugyklose, prekyvietėse ir kitose vietose.

Sistema padeda savitarnos įrenginių tinklų savininkams įgyvendinti šiuos tikslus:  

  • mažinti grynųjų pinigų tvarkymo išlaidas;
  • optimizuoti grynųjų pinigų tvarkymo procesus;
  • užtikrinti, kad klientai nesusidurs su grynųjų pinigų trūkumu bankomatuose;
  • sumažinti būtinų inkasacijų skaičių.

„Cash Management.iQ“ sprendimą sudaro keturi programiniai moduliai, kurių kiekvienas atsakingas už  skirtingus grynųjų pinigų judėjimo procesus. Moduliai gali būti naudojami ir autonomiškai, ir kaip sudėtinės vienos sistemos dalys.

„Pernai atidarėme interneto svetainę, skirtą savitarnos įrenginių apsaugos ir stebėsenos problemoms – ATMeye.com. Džiaugiamės, kad ji subūrė tikrų ekspertų ratą. Nuolat gauname užklausų iš viso pasaulio. Bankinio sektoriaus profesionalai čia randa aktualios informacijos apie įrenginių saugumo problemas ir jų sprendimo būdus. Tikimės, kad ir naujoji svetainė taps ta erdve, kur bus diskutuojama aktualiais klausimais, tik šįkart susijusiais su grynųjų pinigų judėjimu, – teigia BS/2 Marketingo departamento vadovas Kirill Ovsiannikov.

Naujos svetainės turinį rengė BS/2 Kompetencijos centro specialistai, dirbantys su didžiausiais Rytų Europos, Centrinės Azijos bei Kaukazo regiono bankais ir turintys praktinės „Cash Management.iQ“ diegimo į finansinių organizacijų infrastruktūrą patirties.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

hEoIOwVbATa IP: 109.188.89.16
2021-01-19 04:09 (!)
jqcUJgdIAKvVe
rWEKePHpTdxbcn IP: 117.70.93.10
2021-01-12 04:20 (!)
UaHlELkKzbSdDgon
rbAaPsjcnyBmq IP: 103.77.190.49
2020-12-22 17:51 (!)
reGPoThYLkWst

susiję straipsniai

Malyje bankomatus saugos „ATMeye.iQ“

Bendradarbiaudama su regioniniu partneriu, BS/2 pradėjo platinti Malyje savo programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, kartu palaikydama vietinių finansų įstaigų bankinės savitarnos optimizacijos iniciatyvą. skaityti »