Naujas biuro programų paketas „Linux“ operacinei sistemai

Publikuota: 2015 m. gruodžio 9 d. trečiadienis

Vokietijos programinės įrangos kūrėja „SoftMaker“ pristatė naują „Linux“ operacinei sistemai skirto biuro programų paketo „SoftMaker Office 2016“ versiją. Atnaujintas paketas pasipildė naujomis funkcijomis ir sklandžiau veikia su visais „Microsoft Office“ dokumentų formatais.

„SoftMaker Office 2016 for Linux“ paketą sudaro dokumentams kurti ir redaguoti skirta programa „TextMaker 2016“, prezentacijų programa „Presentations 2016“ ir skaičiuoklė „PlanMaker 2016“ bei „Linux“ vartotojų pamėgtas „Thunderbird“ el. pašto klientas. Dėl integruotos „OpenGL“ grafikos ir pasitelkiamų kelių procesorių branduolių naujo paketo programų vaizdas perteikiamas sparčiau.

Iš naujos versijos patobulinimų verta paminėti, kad dirbant su „SoftMaker Office 2016 for Linux“ paketo programomis galima grafinius elementus apkirpti ar uždėti rėmelius pačiame dokumente, tam nereikia atskirų fotoredagavimo programų. Integruotas dokumentų versijų valdymas leidžia vartotojams atsidaryti bet kurią ankstesnę dokumento versiją. Taip pat dokumentus galima peržvelgti jų neatidarius, o formatavimo pakeitimus matyti iškart su funkcija „Live Preview“.

Su atnaujinta programa „TextMaker 2016“ galima dokumentus eksportuoti į elektroninių knygų formatą EPUB. Vartotojai gali įterpti 80 skirtingų stilių diagramas, įskaitant 2D ir 3D variantus, taip pat spausdinti etiketes. Programoje patobulintas suderinamumas su „OpenDocument Text“ failų formatais (.odt).

Skaičiuoklė „PlanMaker 2016“ palaiko per milijoną eilučių ir 16 tūkstančių stulpelių, galima naudotis virš 350 aritmetinių funkcijų ir dirbti su suvestinėmis lentelėmis, panašiai kaip naudojant „Microsoft Excel 2016“. Puikus sąlygų formatavimas, kaip „Excel 2016“ – įskaitant spalvų juostas, didžiausios ir mažiausios reikšmės žymėjimą bei kitas funkcijas.

Su „Presentations 2016“ galima redaguoti skaidres dirbant viso ekrano režimu, išmanūs gidai leidžia lygiuoti objektų išdėstymą, iš esmės perdaryta lentelių kūrimo funkcija tapo galingesne ir patogesne vartotojui. Su visomis naujomis programų versijomis galima eksportuoti dokumentus į PDF formatą išsaugant padarytas žymas ir žymeles (angl. tags ir bookmarks) bei atliktus pakeitimus, o patobulinta paketo programų vartotojo sąsaja leidžia dirbti efektyviau.

Atskira verslui skirta biuro programų paketo versija „SoftMaker Office 2016 Professional for Linux“  papildyta aukštos kokybės „Berlitz“ anglų-vokiečių, anglų-ispanų, anglų-italų ir anglų-prancūzų kalbų žodynais. Nauja „SoftMaker Office 2016 for Linux“ palaiko visas modernias „Linux“ platformas, įskaitant „Ubuntu“, „Linux Mint“, „Debian“, „openSUSE“, „Fedora“, „Red Hat“ ir „Mageia“. Viena paketo licencija gali būti diegiama į tris kompiuterius.

 

 

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »