HTC per antrą ketvirtį uždirbo 76,6 mlrd. JAV dolerių pelno

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 1 d. penktadienis

Kompanija HTC paskelbė antrojo šių metų ketvirčio konsoliduotus finansinius rezultatus: bendrovės ketvirčio pajamos siekė apie 2,16 mlrd. JAV dolerių, o grynasis pelnas – 76,6 mln. JAV dolerių arba 0,09 JAV dolerių pelno vienai akcijai. Grynoji pelno marža siekė 22,2 proc., o veiklos pelno marža – 3,7 proc.

Šiuos rezultatus daugiausiai lėmė trijų naujų telefonų pasirodymas – naujojo flagmano „HTC One M8”, „HTC One mini 2” bei „Desire 816”. JAV HTC nustebino rinką suteikdama galimybę „HTC One M8” įsigyti iš visų keturių pagrindinių telekomunikacijų operatorių. Europoje naujasis „One mini 2” suteikė vartotojams galimybę mėgautis „HTC One M8” telefono privalumais daug kompaktiškesnėje formoje. Sėkmingas buvo ir naujausio „Desire 816” debiutas.

„Šis pelningas ketvirtis yra teigiamas žingsnis į priekį. Tai yra mūsų pastangų sukurti geriausią išmanųjį telefoną visame pasaulyje – „HTC One M8“ – rezultatas. Taip pat prie jo ženkliai prisidėjo ir naujųjų „HTC One mini 2“ ir „Desire 816“ debiutas“, – sakė korporacijos HTC vadovas Peteris Chou.

Išskirtiniai HTC dizaino ir inžinerijos sugebėjimai netruko susilaukti teigiamų ekspertų įvertinimų. „HTC One M8“ kartu su specialiu, vaizdą projektuojančiu dėklu „HTC Dot View case“, pelnė aukso medalį dizaino ir inovacijų kategorijoje birželį vykusiuose „Computex d&i“ apdovanojimuose. Taip pat jis buvo įvertintas ir tarptautiniuose „iF“ apdovanojimuose už dizainą.

Trumpai apžvelgdama trečiojo ketvirčio perspektyvas bendrovė prognozavo, kad per ateinančius tris mėnesius įmonės pajamos svyruos tarp 1,40 ir 1,56 mlrd. JAV dolerių, grynoji pelno marža turėtų būti 22,5 – 23 proc. Pelnas, tenkantis vienai akcijai – nuo 0,001 iki 0,02 JAV dolerio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »