HTC pradeda naują mobiliojo vaizdo erą

Publikuota: 2014 m. spalio 9 d. ketvirtadienis

Bendrovė HTC pradeda naują inovacijų erą pristatydama išskirtinę mažo dydžio kamerą RE, naują išmanųjį telefoną „Desire EYE“, pažangią vaizdo programinę įrangą „EYE Experience“ bei „Zoe“ – bendruomenišką vaizdo redagavimo programėlę.

HTC pristato visiškai naują vaizdo kamerą RE, kuri leis natūraliai užfiksuoti spalvingas gyvenimo akimirkas tiek vaizdo klipuose, tiek nuotraukose. Kamera RE taip pat turi integruotą judesio jutiklį, kuris aktyvuos įrenginį iškart jį paėmus.

Naujoji kamera pasižymės 16 megapikselių CMOS jutikliu, „Full HD“ (1080p) vaizdo klipų filmavimu, 146 laipsnių plačiakampiu objektyvu ir filmavimo sulėtintai bei laiko tarpais funkcijomis. Speciali RE programėlė leis naudotis vaizdo ieškikliu gyvai – savo mobiliojo įrenginio vartotojai galės stebėti kameros vaizdą realiuoju laiku. Programėlė taip pat sukurs atsargines duomenų kopijas telefone arba debesyje automatiškai.

HTC taip pat pristato naują aukščiausios klasės „Desire“ serijos modelį – HTC „Desire EYE“. 13 MP priekinė ir galinė kameros leis atlikti išskirtines nuotraukas, vaizdo klipus ir asmenukes. BSI sensoriai leis fiksuoti aiškius vaizdus net ir esant prastesniam apšvietimui, o išmani dviguba LED blykstė abiejose kamerose užtikrins gražius ir natūralius tonus.

Trys mikrofonai iškels pripažintą HTC garso kokybę į dar aukštesnį lygmenį, užtikrindami visiškai aiškius balso ir video skambučius, nepaisant to, kokioje triukšmingoje aplinkoje būtų vartotojas. Telefonas taip pat pasižymės „BoomSound“ technologija ir 5,2 colio „Full HD“ ekranu. Telefone yra sumontuotas „Qualcomm Snapdragon 801” procesorius, palaikysiantis 4G ryšio tinklą.

HTC „Desire EYE“ Lietuvą turėtų pasiekti lapkričio mėnesio antrojoje pusėje ir kainuos apie 1 700 Lt (apie 492 EUR).

Perkeldama vaizdo pokalbius ir konferencinius skambučius į naują kokybės ir įgyvendinimo lygį, HTC „EYE Experience“ veido sekimo funkcija visuomet išlaikys vaizdą sufokusuotą į vartotoją. Maža to, iki keturių asmenų, esančių toje pačioje patalpoje, irgi galės būti išryškinti taip, kad kiekvienas veidas bus iškirptas ir pozicionuotas ekrane maksimaliai aiškiai. Tai naudojimąsi tokiomis programomis, kaip „Skype“ perkels į naują lygmenį.

HTC „EYE Experience“ atvers naują kūrybiškų galimybių erdvę „Split Capture“ funkcijos dėka: suderindama tuo pačiu metu abiejomis kameromis fiksuojamus vaizdus ir projektuodama juos ekrane, ši technologija leis fiksuoti originalius vaizdus.

„Crop-Me-In“ funkcija leidžia įkelti save į įvykių centrą, iškerpant atvaizdą iš nuotraukos ar vaizdo klipo. „Voice Selfie“ panaikins poreikį fotografuoti save mygtuko paspaudimu ir leis fiksuoti vaizdus paprastomis balso komandomis. „Zoe“ leis paversti nuotraukas vaizdo klipais su specialiomis temomis ir garso takeliais vos per kelias sekundes. Jomis bus galima pasidalinti su draugais „Zoe“ bendruomenėje. Nuo šiol joje bus galima integruoti savo turinį su draugų ir taip kurti bendrus interaktyvius klipus bei jais dalintis.

„Zoe 1.0” suteiks lankstumo, leisdama kurti trumpus, vidutinius ir ilgus „Zoe“ klipus, kuriuos galės sudaryti kelios nuotraukos ar ištisos vaizdų serijos. „Zoe“ vaizdai generuojami automatiškai ir yra paruošti dalinimuisi. Vartotojams nereikės specialiai jų redaguoti ar sinchronizuoti su kompiuteriu, nes įkelti vaizdo klipus bus galima vos vienu paspaudimu. Dar iki šių metų pabaigos „Zoe“ 1.0 bus prieinama nemokamai Android ir iOS operacinėse sistemose.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »